Vokr.com - Czech game page

NOVINKY
Hlavní novinky (RSS)
Změny webu
Nové sekce
Soutěže
Ze světa her - archív (RSS)
Novinky herních sekcí (RSS)
HERNÍ SEKCE
Aion
Armed Assault
Assassin's Creed
Battlefield
Burnout Paradise
Call of Duty
Command & Conquer
Counter - Strike
Crysis
Dragon Age
FIFA
FlatOut
Gothic
GTA 4
Half-Life 2
Hellgate: London
Hitman
Mafia
Medal of Honor
Mirror´s Edge
Mortal Online
Need for Speed
NHL
Prince of Persia
S.T.A.L.K.E.R.
StarCraft 2
The Godfather: The Game
The Sims
Total War
World of Warcraft
Zaklínač
ARCHIVNÍ SEKCE
Age of Empires 3
Brothers in Arms
Cossacks
El Matador
Enemy Territory: QW
Fire Department
FlatOut
GTA: San Andreas
Heroes 4
Hidden & Dangerous 2
Juiced & Juiced 2
LOTR: BFME
Prey
Rainbow Six
The Movies
Unreal Tournament 3
World in Conflict
INFO
Přehled sekcí
Přidejte se
O HRÁCH A PC
Recenze (RSS)
Recenze Xbox 360 (RSS)
Preview (RSS)
Dojmy (RSS)
Články (RSS)
Rozhovory (RSS)
Vokr.com TV
Hardware (RSS)
VOKR.COM
E-shop
Fórum
TeamSpeak
Podpořte nás
Historie
Redakce
PODPORUJEME
Fractaly
Hudba - The Offspring
Farmers clan
MG

NOVINKY HERNÍCH SEKCÍ

10. 07. 17:13 | Half-Life 2
Menší zprávy ze světa
10. 07. 16:39 | DotA2
DotA 2 je venku!
20. 06. 14:52 | Half-Life 2
Na Half-Life 3 pracuje přes 40 lidí
01. 06. 23:00 | CS:GO
Cheateři, mějte se na pozoru
16. 05. 16:38 | Half-Life 2
Steam Trading Cards - Odhalení
14. 05. 21:20 | Half-Life 2
Neznámá aplikace - Steam Trading Card
11. 05. 15:14 | DotA2
Pozváno 13 z 16 týmů

NEPŘEHLÉDNĚTE

RECENZE A PREVIEW - LAST 5

14.11.11 | Matthes | Recenze | Call of Duty: Modern Warfare 3
03.11.11 | Kalash | Recenze | Might and Magic: Heroes VI
09.10.11 | Jupiman | Dojmy | EA Gameshow 2011: minireport
27.02.11 | Satan | Recenze | Dead Space 2
24.02.11 | Eso | Preview | SHIFT 2 Unleashed

REKLAMA

Facebook Vokr.com

HLAVNÍ NOVINKY NA VOKR.COM

Výherci vánoční soutěže

Výherci vánoční soutěže

Máme za sebou vánoční soutěž, která nebyla tentokrát nabitá takovými peckami jako tomu bylo minulé vánoce. Hrálo se oddychovou hru Zataženo, občas trakaře. To bychom Vám chtěli vynahradit během roku, kdy uspořádáme další soutěže o nové tituly. A můžete se těšit i na tituly, které jsou již sice v prodeji, ale stojí o ně udělat soutěž.
Výherci již výhry dostali do své schránky a vylosovanými šťastlivci se stali: Petr Pecha z Nového Jičína, David Řeha z Frýdku-Místku a Jaroslav Popelka z Kroměříže. Jménem celé redakce všem výhercům gratuluji a ať si výhru užijí. Originálky do soutěže věnoval partner - společnost Playman - distributor počítačových her, jemuž také děkujeme.
Přidal: Kubaiss | Dne: 19.01.2010 | Soutěže »

Krásné Vánoce a PF 2010

Krásné Vánoce a PF 2010

Přejeme Vám za Vokr.com příjemné prožití vánočních svátků. Ať naleznete klid a rodinnou pohodu. Ať je Váš vánoční stůl plný radosti a zasednete u něj s lidmi, které máte nejvíce rádi a vážíte si jich. Ať je Ježíšek k Vám štědrý, ale nezapomínejte, že Vánoce nejsou o dárcích, ale o přátelství, klidu, míru. Dále ať máte bezpečného Silvestra, který určitě každý bouřlivě oslavíte, protože končí rok s jedním číslem na konci a příchází dvoumístné číslo 10 ... rok 2010. A také přejeme šťastný nový rok, mnoho úspěchů, ať Vám vyjde vše, co si přejete a budeme se i po celý další rok scházet u stránek Vokr.com, kde Vám přinášíme informace ze světa her.
Přidal: redakce Vokr.com | Dne: 23.12.2009 | »

Krásné Vánoce a PF 2009

Krásné Vánoce a PF 2009

Přišly nejkrásnější svátky v roce. Přejeme Vám za celý tým, krásné Vánoce a veleúspěšný nový rok 2009. Hlavně hodně zdraví, kolem sebe spoustu příjemných lidí a splnění vašich přání a snů. Děkujeme za vaší přízeň a podporu, bez které bychom nemohli tvořit tento web. Budeme se v následujícím roce snažit posunout Vokr.com na další úroveň a dosáhnout vyšších kvalit. Zpříjemnit Vám tak čekání na nově příchozí tituly následujícího roku, mezi kterými bezesporu vyniká česká Mafie 2. Ať si užijete volno a setkání se svými blízkými.
Přidal: redakce Vokr.com | Dne: 24.12.2008 | »

PF 2008

PF 2008

Dvoutisící letopočet roste jako z vody a my s ním putujeme stejnoměrným tempem. Uběhl další rok a čeká nás ten nový. Jménem celé redakce vám přeji hodně úspěchů v plnění vašich cílů, přání a vysněných snů. Ať si vy i vaši blízcí užíváte ve zdraví do sytosti krás, které život nabízí. Přeji vám také mnoho štěstí a kvanta lásky, protože bez těchto elementů se člověk sytosti krás života nikdy nedobere. Vřele vám děkujeme za vaši přízeň, ohlasy a přání. Budeme velmi rádi, když pro vás budeme moci v roce 2008 stále psát o nejnovějších hrách a vy budete stále našimi pravidelnými návštěvníky. Předsevzetí a své plány by si měl člověk dávat průběžně po celý rok, aby se stal tím lepším, i my se tímto stylem snažíme u rozvoje webu Vokr.com –Czech game page. Ale nebudeme nic prozrazovat. Krásný nový rok 2008.
Přidal: Vokr | Dne: 01.01.2008 | »

Vánoční přání

Vánoční přání

Přeji Vám jménem celé redakce Vokr.com příjemné prožití vánočních svátků. Ať naleznete klid, pohodu a štěstí v tyto dny, kdy oslavujeme narození někoho výjimečného. Jsem rád, že nás dosud nezahltil americko-komerční styl Santa Clause, to by to pak u nás vypadalo jako na Mikuláše. Když vidím ty zběsilé tváře v hypermarketech a vozíky se skoro prohnutým podvozkem, není si rozhodně na co stěžovat. Takto dobře jsme se my češi neměli ještě nikdy. Bylo by dobré si na to také vzpomenout. Když si jen například vezmeme to, jak byl tento rok bohatý na hry. Nepřeji nikomu hodně dárků, naopak přeji všem, ať svými dárky udělají radost ostatním. O to přeci jde, není tomu tak? :) Ať je Váš vánoční stůl plný radosti a zasednete u něj s lidmi, které máte nejvíce rádi a vážíte si jich. Také Vám přeji úspěch u vánočních tradic a ať Vás čeká jen úspěšný rok Vaší pouti životem.
Přidal: Vokr | Dne: 23.12.2007 | »

Vokr.com je zpět!

Vokr.com je zpět!

Po celý týden byly pomyslné dveře internetu pro Vokr.com uzavřeny. A to díky nečekané technické poruše našeho serveru. Nyní již web běží a my jsme přichystáni přinášet vám nové informace ze světa her a to jak v herních sekcích, tak také níže - v novinkách ze světa her. Děkujeme všem za vaše ohlasy a slova podpory. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále, jsme zpět! :)
Přidal: Vokr | Dne: 27.02.2007 | »

PF 2007

PF 2007

Zdravím všechny a přeji Vám do nového roku 2007 vše nejlepší, hlavně zdraví, lásku, štěstí, ať jste spokojení a vše se Vám daří. Tohle přeji také klukům z redakce a webu Vokr.com. Tento rok pro nás bude dosti klíčový, protože toho bude velmi nového a Vokr.com se posune zase opět někam dále, než kde byl doposud. Také bych všem chtěl popřát chladnou hlavu, rozum a rozvážnost. Protože když ti nahoře na těch křeslech neví co dřív a co kde uzmout, a lidí jsou k tomu slepí, tak prakticky není nic co by je donutilo vést naší republiku k lepším zítřkům. Možná se to sem nehodí, ale vzpomeňte na ty za které hrajete hry, jsou to hrdinové, ti co mají čest a sílu jít dál. Za první a druhé světové války lidi měli přesně ty vlastnosti, jako hrdinové za které hrajeme hry. Já doufám a přeji naší republice, aby se národ polepšil a bylo opět plno těch, co nejsou sobci, hrabou si pod sebe a je jim jedno, že nemají ani kapku cti, charakteru a někdy ani toho skillu. Doufám, že jsem někoho alespoň oslovil, když už si to nepřečtou naši politici :)
Přidal: Vokr | Dne: 01.01.2007 | »

Veselé Vánoce

Veselé Vánoce

Milí čtenáři, kamarádi, kolegové, dámy a pánové :)
Přeji všem co mají Vokr.com rádi, ale i těm co s Vokr.com tak moc nesympatizují, příjemné prožití Vánoc, aby si užili klid, pohodu a všeho co mají během těchto svátků rádi. Chci jen připomenout, že Vánoce nejsou Santa Claus, jak se k nám poslední dobou komerčně valí z USA. Ale že je to oslava na počest příchodu někoho, kdo chtěl na zemi udělat něco velmi dobrého, chtěl ukázat lidem cestu, která by vedla k tomu, aby na zemi žili v míru samí dobří lidé. Zatím se mu to nepovedlo, nicméně toto nyní záleží na nás všech. Proto dáváme dárky svým bližním, abychom jim ukázali, že je máme rádi a že na ně myslíme a ceníme si jich.
To jen jako dovětek po mých zážitcích, jak jsem viděl tu konzumní masu lidí v Hypermarketech… Ať se Vám daří a bacha na kosti.
Přidal: Vokr | Dne: 23.12.2006 | »

Milionové promluvení webmastera

Milionové promluvení webmastera

Zdravím všechny! Po třítýdenní přestávce jsem zde v plné síle :) A vezte, že poznáte co to je když je Vokr v plné síle :) Chystáme pro vás o prázdninách plno nových věcí a i když jsou prázdniny a každý chce trochu odpočinku, tak i přesto si najdeme čas na web, který tvoříme pro českou herní komunitu. Jako první věcí bych chtěl poděkovat všem za to, že jsem docílili 1 000 000 návštěvníků (obrázky zde>> 999 999 –čas 12:23:20, 1 000 000 – čas 12:23:45). To se mi jak jsem začínal před necelými dvěma roky s Vokr.com sám nikdy nezdálo, že bychom mohli docílit takového úspěchu. Věříme a budeme se snažit vám přinášet herní sekce a novinky ze světa ještě v lepší kvalitě a k tomu naším nesobeckým stylem. Přispějí k tomu jistě noví redaktoři, kteří se mi ozývají na e-mail. Každá posila se hodím, takže pokud chcete, můžete se k nám také přidat. Stačí splňovat alespoň základně tyto podmínky a můžete mi napsat. Bochník je takovou Most Wanted osobou u mnohých z vás. Ale nebojte, hned jak se vrátí z turnaje ve Warcraft 3, tak se bude společně semnou věnovat dalším dílům Vokr.com TV. A mimo jiné díky za ohlasy na mail a icq, že se vám Vokr.com TV líbí. Moje delší pomlka byla způsobenou zakončením školního roku a také, že můj počítač byl v kolapsním stavu. Ale vše je nyní v pořádku, vše je zálohováno. Jmenovitě chci poděkovat za to že to vzali za mě a respektovali moje příkazy, když jsem se příležitostně připojil Kubaissovi, Ronnymu, PVDmu a všem ostatním, kteří pracují. Dále děkuji všem klanům co nám píši o sponzoring. Po nemilé zkušenosti s naším klanem VO, který od nás odešel a ukázal se snad v nejhorším světle co mohl, tak jsem podporovali klan uNi. Tento klan byl velmi s vysokým skillem. Ale kvůli nejmenovaným důvodům jeho vedení přešlo ke klanu eSuba. Tomuto klanu patří veškerý respekt a to nejen díky tomu, že zakladatele jsou z mého okolí a vybojovali si cestu kvalitní hrou. Proto budeme v budoucnu sponzorovat tento klan, jako mediální partneři. Vše s mnoha dalšími novinkami se dozvíte jako vždy na hlavní stránce Vokr.com. Pěkné prázdniny za celý tým Vokr.com přeje Vokr.
Přidal: Vokr | Dne: 05.07.2006 | »

Promluvení webmastera

Promluvení webmastera

Zdravím vás všechny. Dlouho jsem k vám nepromlouval, tak to bude na kapku delší povídání. Hlavní novinkou je zvětšení kapacity našeho serveru na 100 GB a budeme navyšovat. To znamená pro herní sekce - fanstránky počáteční prostor 1GB a možnosti využití až 5GB pro každou sekci bez problému. Chtěl bych tímto poděkovat za celou redakci Vokr.com poskytovateli hostingu, jímž je AbleNet.cz!
Dále zde máme druhý díl Vokr.com TV. Abych upřesnil tento projekt. Pravidelně jsme se dohodli, že bude Vokr.com TV vycházet každé dva týdny, bude se na něm podílet více lidí a budeme se jej snažit zkvalitnit. Dále se rýsuje cesta pro sekci kultura a hlavně pro hardware, jenž se nám nabídl nový sponzor. Dále chystáme nějakou tu soutěž, turnaj a ligu, ale to se nechtě překvapit. Díky za přízeň!
Přidal: Vokr | Dne: 08.03.2006 | »

Nový rok 2006

Nový rok 2006

Přeji vám všem za sebe a celou redakci Vokr.com vše nej v novém roce, hodně životních, pracovních a školních úspěchů. Také vám přeji aby vás web Vokr.com Czech game page stále bavil a přinášel vám radost z her. Za sebe to vše také přeji celé redakci. Za uplinulý rok 2005 chci poděkovat za podporu mých blízkých a také těm nejpevnějším členům redakce co je pro ně skoro Vokr.com tolik co pro mne. Budeme se snažit zlepšovat a rozšiřovat náš web. Díky za přízeň.
Přidal: Vokr | Dne: 02.01.2006 | »

Vánoční promluvení webmastra

Vánoční promluvení webmastra

Milí návštěvnicí a kamarádi z redakce. Přeji vám všem za sebe a také celý Vokr.com příjemné prožití Vánoc. Ať je Ježíšek k vám štědrý, ale nezapomínejte, že Vánoce nejsou o dárcích, ale o přátelství, klidu, míru a hlavně že se narodil Ježíš Kristus.
Teďka k webu. Před pár dny nešel dva dny server. Na serveru probíhala oprava, takže se za výpadek omlouváme. Dál jsem všem i sobě trochu oddychu o Vánocích, aby nemuseli pořád sedět u počítače, ale i tak je aktualizace obsáhlá. Snad nalezneme o prázdninách čas a přiblížíme opět blíže web k naší a mé představě. Se serverem by mělo být už snad vše ok. Přesun a problémy nás hodně zbrzdily a také jsme dost klesli v návštěvnosti. Ale pořád jsme v první padesátce v ČR, ale hlavně, pořád to jsme my se svým stylem. Ještě jednou Veselé Vánoce. Přeje Vokr
Přidal: Vokr | Dne: 24.12.2005 | »

Promluvení webmastra

Promluvení webmastra

Zdravím vás. Vypadá to že se na Vokr.com nic moc neděje, ale opak je pravdou. Stále řešíme problém se subdoménama a brzy již subdomény spustíme (již víme v čem to vázne). Přechod na nový hosting byl komplikovanější než jsme čekali. Ale všichni pomohli jak mohli a za chvíli už budeme web jen vylepšovat. Díky za přízeň v tichých chvílích webu. I když se mi často nechce se stále babrat v řešení problémů a nejraději bych přinášel jen nové informace, tak si vždy vzpomenu na výrok jednoho redaktora HotGames.cz že „naše stránky směřují jiným směrem než ty jejich a to do …“ To mě vždy nabudí abych začal pracovat i přes všechnu rutinu a nezáživnou práci. Další novinkou, spíše zprávou je že skončila spolupráce s webem NejHry.cz rozhodli se ukončit spolupráci a já se k tomu nebudu vyjadřovat, i když daná dohoda spolupráce zněla jinak než skončila… Nakonec děkuji pevnému kruhu určitých redaktorů kteří i přes přesun na nový hosting pracují.
Přidal: Vokr | Dne: 04.12.2005 | »

Promluvení webmastra

Promluvení webmastra

Zdravím vás. Pokud jste si všimli neobjevil jsem se delší dobu na webu. Také proto moc web nekvete. Mimo školu, která zabírá většinu času všem redaktorům, tak se mi pokazil ještě modem. Takže to způsobilo mou absenci na internetu. Snad se modem brzy vrátí z reklamace. Poté již konečně spustíme nový hosting, forum, vylepšení webu atd. Tímto promluvením webmastra bych chtěl zároveň poděkovat všem co se o web starají i když nejsem aktivní. Diky!
Přidal: Vokr | Dne: 13.11.2005 | »

Promluvení webmastra

Promluvení webmastra

Zdravím vás všechny. Mám pro vás další informace o našem webu Vokr.com. Jak jste si už asi všimli, patří pod nás web Diablo3.cz. Dlouho jsme o něm nic nepsali, protože se nevědělo pod koho bude patřit. Vládl totiž o něj tichý boj s [oni nás označili jako konkurenci, což mám lichotí] se servrem HotGames.cz. Jelikož nebudu vyjadřovat přesně radeji jak zněly slova v poslední rozmluvě s majitelem domény Mandou, tak web zůstal nám. Takže čekejte další info o našem webu Diablo3 Vokr.com. Dále jsem vám chtěl poděkovat za přízeň, včera padnul rekord 2048 návštěv za den. Děkujeme. V našem zákulisí se tvrdě pracuje, a v co nevidět vám přineseme další překvapení a novinky. Vokr.com!!!
Přidal: Vokr | Dne: 09.10.2005 | »

Promluvení webmastra

Promluvení webmastra

Mám pro vás pár informací. Předem se chci omluvit za včerejší menší výpadek servru, kvůli technickým potížím, ale možná to někteří ani nespozorovali. Ale to se stane. Během minulého a tohoto týdne jsem návázal pár velmi dobrých kontaktů a spoluprací s různými weby a take reklamou. Například v sobotu 1.10. nás linkovali na Tiscali Games v tomto článku o Call of Duty 2. Dále se naše sekce NFS Most Wanted dostala do první desítky světové špičky fan site webů o této hře. Což nás velice těší a Ronny si zaslouží opravdu chválu. Jinak pořád v zákulisí pracujeme na nových věcech, máme nové redaktory ve zkušební lhůtě a pořád další překvapení. Mějte se.
Přidal: Vokr | Dne: 04.10.2005 | »

NOVINKY ZE SVĚTA HER

České husitské RPG hry se dočkáme v roce 2015 - přečteno 5943x

České husitské RPG hry se dočkáme v roce 2015Právě dnes, unikly studiu Warhorse informace o nové připravované hře s námětem husitských válek. Do vývoje této i jiných počítačových her investuje hlavně manželka miliardáře Zdeňka Bakaly, Michaela Maláčová. Studio Warhorse se skládá ze spoustu úspěšných renomovaných počítačových tvůrců, kteří stojí za komerčně úspěšnými tituly jako je Mafia nebo Operace Flashpoint.
Pokračování...

Přidal: Michael Šmahlík | Dne: 03.01.2012 | Zdroj: e15.cz | Celá novinka »

World of Planes útočí na hráče novými screenshoty - přečteno 2358x

World of Planes útočí na hráče novými screenshotyVývojářská společnost Gaijin Entertainment, která je známá svými leteckými simulátory z období druhé světové války, již nějaký ten pátek ve svých dílnách kutí novou online akci v podobě vzdušných bitev "World of Planes". Hra nabídne nespočet leteckých bitev, kde si užijeme oblohu plnou stíhačů a bombardérů.
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 25.12.2011 | Zdroj: ve3d | Celá novinka »

Nový trailer k Zombies Must Die! Santa Christmas - přečteno 2320x

Nový trailer k Zombies Must Die! Santa ChristmasJak vidíte, tak i Zombies Must Die! nám nedá i přes Vánoční svátky trošku klidu. Zombies Must Die! je arkádová RPG hra, která vám umožňuje zabít co nejvíce zombíků, kteří jsou "závislí" jen na vás. Už v průběhu první mise, máte možnost si odemykat nové zbraně, nové postavy a také nové arény, což v jiných hrách tak určitě není. Právě dnes byl zveřejněn Vánoční trailer s názvem Santa Christmas, který nám ukáže záběry z hraní.
Pokračování...

Přidal: V!T0 | Dne: 24.12.2011 | Zdroj: ggmania.com | Celá novinka »

Video návod - jak zlepšit své dovednosti v DotA 2 - přečteno 2263x

Video návod - jak zlepšit své dovednosti v DotA 2Pokud nebudete mít o Vánočních svátcích do čeho píchnout a vlastníte betavezi DotA 2, tak právě jste objevili to pravé. Díky našim zahraničním kolegům, máte konečně šanci stát se tím "nejlepším" hráčem v DotA 2. Zhlédnutím dvou představených videí, máte možnost postřehnout všechna tajemství, které se skrívají v této hře.
Pokračování...

Přidal: V!T0 | Dne: 18.12.2011 | Zdroj: gamersbook.com | Celá novinka »

Nový trailer od Mass Effect 3 - přečteno 2355x

Nový trailer od Mass Effect 3Jistě jste zaznamenali průběh VGA (Video Game Awards) 2011, které se konalo před necelými třemi dny. Také jste mohli spatřit nějaké to videjko od Mass Effect 3 připravované společností BioWare, které bylo na VGA představeno. Pokud vůbec nevíte o co jde, tak právě v tuto chvíli vám nabízíme pro připomenutí první video, které vám třeba z jakýchkoli důvodu uteklo.
Pokračování...

Přidal: V!T0 | Dne: 14.12.2011 | Zdroj: bluesnews.com | Celá novinka »

Xbox Live se zapojuje do vyhledavače YouTube - přečteno 2428x

Xbox Live se zapojuje do vyhledavače YouTubeZatímco Microsoft nabízel pro svůj Xbox 360 své „vymoženosti“ na internetových stránkách, mezitím se ozvali vývojáři PlayStation 3 a Wii sdělili, že nejenom tyto služby, ale i plno jiných využívají už dlouhá léta.
Pokračování...

Přidal: V!T0 | Dne: 14.12.2011 | Zdroj: gamespot.com | Celá novinka »

Služby Square Enix byly hacknuty! - přečteno 2390x

Služby Square Enix byly hacknuty!Seznam herních společností, které byly hacknuty a následně na nich vykonány podvody a krádeže, se rapidně zaplňuje. Tentokrát si hackři, jak se zdá, počíhali na společnost Square Enix, a její členské služby, které po napadení společnost okamžitě pozastavila na dobu neurčitou.
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 14.12.2011 | Zdroj: ve3d | Celá novinka »

Právě vychází nový DLC balíček pro Duke Nukem Forever - přečteno 2698x

Právě vychází nový DLC balíček pro Duke Nukem ForeverDuke Nukem Forever sice nedopadl podle našich představ, ale i tak si tato hra získala početnou skupinů fanoušků, kteří na tuto bláznivou střílečku nedají dopustit. A možná i díky tomu Gearbox právě teď vydávájí svůj nejnovější kousek. Tím je myšlen samozřejmě nový DLC balíček s podtitulem "The Doctor Who Cloned Me".
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 14.12.2011 | Zdroj: ggmania.com | Celá novinka »

Alan Wake byl spatřen na Steamu! - přečteno 2484x

Alan Wake byl spatřen na Steamu!O tom, že se Alan Wake údajně chystá na PC, již nějakou tu dobu víme, ale až do teď to byly pouhé dohady a spekulace. Parta nedočkavých hráčů, totiž našla v registru digitální distribuce Steam, onoho Alana Waka. Znamená to snad, že si hru Alan Wake opravdu zahrajeme na PC platformě?
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 13.12.2011 | Zdroj: VG247,Eurogamer | Celá novinka »

Odhaleny první obrázky ze South Park: The Game - přečteno 2849x

Odhaleny první obrázky ze South Park: The Game Každý, kdo sleduje South Park ví, jak moc Cartman, Stan, Kyle a Kenny milují své videohry, stačí se jen podívat například na "Make Love nebo Not Warcraft". Nyní vývojáři Trey Parker a Matt Stone pracují s THQ a Obsidian Entertaiment, aby postavám ze seriálu vdechli život v nové videohře jednoduše nazvanou South Park: The Game.
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 13.12.2011 | Zdroj: cvg.com | Celá novinka »
SPONZOŘI
EA Czech
Xzone.cz herní e-shop
Supergamer.cz - sluchátka, hry a herní příslušenství
PODPORUJEME
nEophyte - intel e-sports club
Lanzone
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Vokr.com na Facebooku   Vokr.com na Twitteru
HOSTING
Kaora.cz
ANKETA
BlueBoard.cz
SPOLUPRÁCE
Tiscali Games - informace ze světa her
EA - Electronic Arts
CD Projekt - Tvůj zdroj informací
PLAYMAN - distributor počítačových her
Fan stránky RTS hry Cossacks a Cossacks 2 v ČR a SR
Průměrné hodnocení her z českých serverů
GamePark.cz
ABCgames.cz
Best Old Games
STATISTIKY

Google Pagerank - www.vokr.comGoogle Pagerank
S-Rank - www.vokr.comS-Rank
JyxoRank - www.vokr.comJyxoRank
Přidej na Seznam
VERZE 1.07
Copyright © 2004-2013 VOKR.COM více podrobností zde» || vokr.cz@tiscali.cz