Vokr.com - Czech game page

NOVINKY
Hlavní novinky (RSS)
Změny webu
Nové sekce
Soutěže
Ze světa her - archív (RSS)
Novinky herních sekcí (RSS)
HERNÍ SEKCE
Aion
Armed Assault
Assassin's Creed
Battlefield
Burnout Paradise
Call of Duty
Command & Conquer
Counter - Strike
Crysis
Dragon Age
FIFA
FlatOut
Gothic
GTA 4
Half-Life 2
Hellgate: London
Hitman
Mafia
Medal of Honor
Mirror´s Edge
Mortal Online
Need for Speed
NHL
Prince of Persia
S.T.A.L.K.E.R.
StarCraft 2
The Godfather: The Game
The Sims
Total War
World of Warcraft
Zaklínač
ARCHIVNÍ SEKCE
Age of Empires 3
Brothers in Arms
Cossacks
El Matador
Enemy Territory: QW
Fire Department
FlatOut
GTA: San Andreas
Heroes 4
Hidden & Dangerous 2
Juiced & Juiced 2
LOTR: BFME
Prey
Rainbow Six
The Movies
Unreal Tournament 3
World in Conflict
INFO
Přehled sekcí
Přidejte se
O HRÁCH A PC
Recenze (RSS)
Recenze Xbox 360 (RSS)
Preview (RSS)
Dojmy (RSS)
Články (RSS)
Rozhovory (RSS)
Vokr.com TV
Hardware (RSS)
VOKR.COM
E-shop
Fórum
TeamSpeak
Podpořte nás
Historie
Redakce
PODPORUJEME
Fractaly
Hudba - The Offspring
Farmers clan
MG

NOVINKY HERNÍCH SEKCÍ

10. 07. 17:13 | Half-Life 2
Menší zprávy ze světa
10. 07. 16:39 | DotA2
DotA 2 je venku!
20. 06. 14:52 | Half-Life 2
Na Half-Life 3 pracuje přes 40 lidí
01. 06. 23:00 | CS:GO
Cheateři, mějte se na pozoru
16. 05. 16:38 | Half-Life 2
Steam Trading Cards - Odhalení
14. 05. 21:20 | Half-Life 2
Neznámá aplikace - Steam Trading Card
11. 05. 15:14 | DotA2
Pozváno 13 z 16 týmů

NEPŘEHLÉDNĚTE

RECENZE A PREVIEW - LAST 5

14.11.11 | Matthes | Recenze | Call of Duty: Modern Warfare 3
03.11.11 | Kalash | Recenze | Might and Magic: Heroes VI
09.10.11 | Jupiman | Dojmy | EA Gameshow 2011: minireport
27.02.11 | Satan | Recenze | Dead Space 2
24.02.11 | Eso | Preview | SHIFT 2 Unleashed

REKLAMA

Facebook Vokr.com

HLAVNÍ NOVINKY NA VOKR.COM

Spolupráce s vydavatelem Playman

Spolupráce s vydavatelem Playman

Ve čtvrtek jsem se setkal se sales manažerem firmy Playman. Playman je v České republice vydavatelem her firmy Ubisoft, která patří mezi největší vývojářské studia v Evropě. Kdo by neznal sérii Assassin's Creed, Brothers in Arms, Heroes of Might and Magic, Splinter Cell, Settlers, ANNO, Ruse a další. Právě díky naší spolupráci Vám přineseme nové možnosti, informace, soutěže a jiné výhody. Mimo to jsme probrali věci ze zákulisí přípravy lokalizací, české herní scény, šedého dovozu a prodeje her, herních komunit v ČR, jak fungují tuzemská vývojářská studia nebo ta v zahraničí. Nyní je čerstvě na výsluní hra Assassin's Creed: Brotherhood, která včerejším dnem vyšla na konzole.
Přidal: Vokr | Dne: 20.11.2010 | Assassin's Creed »

Redesign fanstránky Battlefield

Redesign fanstránky Battlefield

Měsíc květen bude u nás v trošku větším stylu. Prvním důkazem je spuštění nově redesignovaného webu o herní sérii Battlefield, který dostal nový, moderní a více Battlefieldovský design. Jako bonus získal i novou doménu www.battlefields.cz, která by pro Vás návštěvníky měla lépe zapamatovatelná, abyste se mohli snadněji k nám vracet.
Už bylo dost řečí, nyní se běžte raději podívat na nový web.
Přidal: Kubaiss | Dne: 06.05.2010 | Odkaz do sekce »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Naše fanstránka o hře Battlefield prošla omlazovací kůrou, došlo ke kosmetickým a technickým úpravám webu. Dále na fanstránce najdete nejnovější informace k právě probíhající PC betě připravovaného dílu Battlefield: Bad Company 2, který vyjde ve středu 3. března. Pokud jste již účastníky bety, podělte se také v nově přidaném fóru o své dojmy. A pokud se bety ještě neúčastníte, tak bedlivě sledujte naši fanstránku, protože pro Vás připravujeme soutěž o několik klíčů, které Vás pustí do bety.
Přidal: Kubaiss | Dne: 02.02.2010 | Odkaz do sekce »

Soutěž o originálku Gears of War

Soutěž o originálku Gears of War

Letošní rok, a to hlavně v období padajícího listí, byl nacpán nejmodernějšími herními tituly všech dob. V takovém hustém kontrastu oproti minulému roku, kdy jsme byli rádi za dvě až tři hry, u kterých se dalo strávit pár neprospaných nocí. Jednou z nich byla hra Gears of War, která vyšla však jen na konzoli. Proto ti, kteří si tuto hru nechtěli nechat ujít, museli se přemístit z odírání loktů s myší v ruce, k potícím se dlaním u svírání gamepadu. Po roce a opět na Vánoce, se dočkáváme konverze i na platformu PC. Hra získává kladná hodnocení, i přestože hodně předělávek z konzolí dopadne bídně a hraní ztrácí šmrnc. Toto však není případ u Gears of War, které na PC nabízí i nové lokace a doplnění slepých míst příběhu. Navnadil jsem vás? Tak si určitě o tuto pecku těžkého kalibru zasoutěžte. Pravidla jsou stále stejná. Každý zúčastněný smí odeslat jen jeden soutěžní kupón. Který musí vyplnit dle pokynů a nesmí zapomenou hlavně na svůj kontakt. Po vylosování se mu ozveme, zda má o výhru zájem a s dalšími informacemi. Pokud vylosovaná osoba za sedm dní neodpoví, bude se losovat znovu. Soutěže se nesmí účastnit nikdo z redakce Vokr.com. Originálku do soutěže věnoval štědrý herní e-shop Xzone.cz - děkujeme! A vám přeji za celou redakci hodně štěstí a užívejte svátků.
P.S. Příště fakt už bude soutěž o oblečení, ale Gears of War má přednost :)
Přidal: Vokr | Dne: 19.12.2008 | Soutěžit »

Hledáme webdesignéry a kodéry

Hledáme webdesignéry a kodéry

Vokr.com se již za svou dobu působení na českém internetu stal stálicí mezi českými herními weby. Hlavní naší doménou jsou kvalitní fanstránky, jak po stránce obsahové, tak technické, tj. grafika a kód webů.
Abychom i nadále mohli přinášet kvalitně graficky a kódově zpracované fanstránky, potřebujeme posílit náš tým právě o lidi, kteří tohle obstarávají, tj. o webdesignéry a kodéry.
Pokud mezi návštěvníky Vokr.com se najdou tací, kteří by rádi přispěli ke kvalitním fanstránkám, tak nechť se nám ozvou.
Přidal: Kubaiss | Dne: 11.10.2008 | Hledáme »

Spolupráce s Databáze-Her.cz

Spolupráce s Databáze-Her.cz

Vokr.com navázal další spolupráci se zajimavým projektem na českém Internetu, a to projektem Databáze-Her.cz.
Web se rozjel 9. června tohoto roku a již nyní, po 4 měsících, je hojně navstěvován a oblíben mezi samotnými hráči, protože jeho obsah mohou tvořit sami. Každý hráč může přidat kartu o hře, která ještě v databázi není a napsat o ní, jak na něj působí a jak ji hodnotí. Tímto způsobem do databáze bylo přidáno již skoro 1 600 her všech žánrů.
Pokud ještě nejste na webu registrováni, tak můžete učinit nyní přes jednoduchý formulář.
Doufám, že nově navázaná spolupráce bude mít užitek pro oba weby a přinesem jim nové návštěvníky.
Přidal: Kubaiss | Dne: 22.09.2008 | Vstupte na D-H.cz »

TeamSpeak Vokr.com

TeamSpeak Vokr.com

Pro návštěvníky Vokr.com máme odedneška vlastní TeamSpeak server. Ten minulý již delší dobu nešel a tento běží na našem serveru, takže máme více možností nastavení. Pokud si chcete pokecat o nějaké hře, nebo při hraní multiplayeru hry povídat se spolupráči, nebo i jen tak poklábosit i o něčem jiném než jsou hry, tak můžete využít náš TeamSpeak server. Jeho adresu na snadno zapamatujete: ts.vokr.com.
Přidal: Kubaiss | Dne: 30.04.2008 | Více o TeamSpeaku »

Vokr.com - nový server

Vokr.com - nový server

Slavnostně a s hrdostí nás všech, Vám jménem celé redakce oznamuji, že celý web Vokr.com - Czech game page již jede z vlastního serveru. Během několika minulých měsíců byla zátěž našeho webu neúnosná a díky tomu jsme našemu sponzoru hostingu způsobovali nadměrné záteže jeho serveru. Ač nás Vaše přízeň velmi těší, problém to byl nemalý. Jelikož naše weby nejsou spletí reklam a snažíme se o co nejmenší komerčnost projektu, naše prostředky nebyly tak velké, jak jsme potřebovali. Řešení se nenaskytlo hned, ale rodina, přátelé a partneři našeho webu nám pomohli. Vše dobře dopadlo a Vokr.com jede bez výpadku dále. Chtěl bych poděkovat všem, kteří nám pomohli, nebo nám svou pomoc jen nabídli. Hlavně chci poděkovat sponzorům - Xzone.cz a AXACOMP.cz, bez nich bychom si nemohli dovolit vše, co máme k dispozici, tj. vlastní výkonný server. Poděkování také patří hostingové společnosti Kraja.cz, která nás sponzorovala celý rok a víme, že to nebyl lehký úděl. Rovněž jim děkuji za bezproblémový přesun a práci, kterou pro nás vykonali. A v první řadě redaktorům Vokr.com, hlavně mému zástupci Kubaissovi, za skvělou práci při přesunu. Ještě jednou všem DĚKUJEME!
Přidal: Vokr | Dne: 04.02.2008 | »

Platforma Xbox 360 na Vokr.com

Platforma Xbox 360 na Vokr.com

Čas a pokrok člověk nezastaví. Vokr.com byl, je a bude web o nejnovějších hrách na PC. „Warezácké“ podsvětí, předražené ceny, složitost vývoje her a plno dalších aspektů, dohnaly hráče k tomu, aby zasedli do pohodlného křesla s gamepadem v ruce. Namísto věrných vlastenců, kteří si odírají lokty u klávesnice a myši, jenž jsou při hraní obdarováni autentickými zážitky. Na druhou stranu jsou to ti, kteří konzole odsuzují, ti jenž mají reflex s myší v ruce, jako přísný učitel u své naleštěné rákosky u tabulového výslechu žáků prvního stupně základní školy. V dnešní době, next-gen her, se před pár lety dostavily i next-gen konzole. „Kouzelné krabičky“ s multifunkčním využitím se do oběhu dostaly poměrně rychle. Platforma PC nyní pomalu ustupuje do pozadí a nutnost vydání her na více platforem, je pro uživení vývojářských firem nezbytnou součástí. Ano najdou se výjimky, ale později se stejně dostanou na stejnou kolej. V horším případě pro PC hráče, se některé hry z konzolí na PC vůbec nedostaví. A že těch výborných titulů není málo. Ostatně vzpomeňme si na rok 2006. Chceme vám přinášet kvalitní informace, postřehy a názory. Proto odedneška budete na Vokr.com nacházet, rovněž recenze, preview a články týkající se herní konzole Xbox 360. Naším prvním redaktorem této nové části Vokr.com je Sephiron. Vřele ho u nás vítáme a jsme rádi, že se usadil v naší redakci. V blízkých dnech čekejte první článek z her na Xbox 360.
Přidal: Vokr | Dne: 29.01.2008 | »

Vokr.com partnerem VisionGame.cz

Vokr.com partnerem VisionGame.cz

Vokr.com podporuje hodně zajímavých projektů. Dalším zajímavým projektem je právě VisionGame.cz. Je to nový projekt, který seznamuje čtenáře s českou scénou počítačových her. Nejen, že poodhaluje zákulisí opony, ale také přináší exkluzivní materiály. VisionGame.cz měl také přednášku na letošním Invexu, o níž jsme psali v Novinkách ze světa her. Právě v Novinkách ze světa her vám budeme také přinášet novinky z toho serveru. Již první nadílka informací je zajímavá. Dělat hry by chtěl dělat snad každý hráč. Proto si myslím, že tento projekt má velmi dobrou dávku zajímavých informací a jsme rádi, že si nás vybral jako svého partnera.
Přidal: Vokr | Dne: 18.11.2007 | VisionGame.cz »

Nová anketa

Nová anketa

Anketa s otázkou Proč nebo kvůli čemu navštěvujete hlavní stránku Vokr.com? Zajimám se o ... byla již na webu dlouho, tak byl čas ji vyměnit za novou.
V anketě hlasovalo celkem 885 návštěvníků a drtivá většina hlasovala (tj. 613/69%) pro možnost, že navštěvují na hl. stránce všechno, pak se 152/17% hlasy následovaly Novinky ze světa her.
V nové anketě můžete hlasovat, který herní žánr je váš oblíbený. Máte na výběr ze 7 možností, které pokrývají celý herní svět.
Přidal: Kubaiss | Dne: 15.11.2007 | »

Soutěž Half-Life 2: The Orange Box

Soutěž Half-Life 2: The Orange Box

Když se řekne Valve, skoro všichni si hned vybaví Half-Life. Hru, která nemusí být představována a vryla se do paměti snad všem hráčům. Po příchodu epizodického pokračování, to zprvu všichni brali jako marketingový tah. Autoři to však vysvětlili logickým argumentem, že je pro ně lepší vydávat kratší pokračování, kde mohou jít s dobou a technologií. Pokračování Half-Life 2: Episode Two to také potvrzuje. Hodně muziky za málo peněz, plus technický pokrok v sérii, to je balíček Half-Life 2: The Orange Box. Právě o tento si díky hernímu e-shopu Xzone.cz zasoutěžíte. Pravidla jsou stále stejná: Musíte správně vyplnit soutěžní kupón, kupón je možno odeslat jen jednou, při porušení a odeslání více kupónu, jste vyřazeni ze slosování. Soutěže se nesmí účastnit žádná osoba z redakce Vokr.com. Soutěž bude ukončena za cca 14 dní. Losování proběhne osobou, která s Vokr.com nemá nic společného. Výherce budeme kontaktovat na e-mail nebo icq uvedené v soutěžním kupónu. Přejeme hodně štěstí.
Přidal: Vokr | Dne: 16.10.2007 | Soutěžit »

Soutěž o BioShock

Soutěž o BioShock

Chcete si také vybudovat vlastní svět, kde budete moci v klidu žít a bádat, aniž byste ovlivňovali různé vlády nebo se museli starat o peníze či sociální jistoty? Vše najdete ve hře BioShock. A chcete ji vyhrát v soutěži? Tak to jste na správné internetové adrese. Máme tu pro Vás soutěž o připravovanou hru BioShock. Hru věnoval známý herní e-shop Xzone.cz. Každý soutěžící se může zúčastnit jen jednou s platným kupónem (více v nápovědě u soutěže). Dále se soutěže nesmí účastnit žádný z redaktorů Vokr.com. Termín ukončení soutěže není ještě pevně stanoven (ohlásíme později). Soutež ukončena. Výherce budeme kontaktovat a ten musí nejpozději do jednoho týdne odpovědět (tolerance k těm, co nemají k internetu tak častý přístup). Kdyby výherce neodpověděl za dobu jednoho týdne, bude se losovat znova. Hodně štěstí přeje celá redakce.
Přidal: Kubaiss | Dne: 24.08.2007 | Soutěžte »

Spolupráce s EA Czech

Spolupráce s EA Czech

Dnes jsme se dohodli se zástupcem české pobočky EA (Electronic Arts) na blízké spolupráci a podpoře našeho webu. EA patří mezi přední vývojáře her pro PC a konzole a je známa po celém světě. Co to pro nás a vás znamená? Můžete se u nás dozvědět informace o dění okolo EA her přímo od zdroje, soutěže a exkluzivní materiály. Že to není zdroj jen tak malý, nám dokazuje nedávný únik informací na webu EA Czech a prozrazení podtitulu ProStreet k připravovanému pokračování série Need for Speed. Týká se to také značně naších sekcí a není jich málo: Battlefield, C&C 3: Tiberium Wars, Crysis, EA Sports, Hellgate: London, Medal of Honor, The Godfather, The Sims 2 a další a další. Jsme velice rádi a poctěni touto spoluprací. Vřele děkuji za ochotný přístup panu Pořízkovi. A vy se nechte překvapit, co pro Vás přineseme jako první.
Přidal: Vokr | Dne: 20.08.2007 | »

Nová anketa

Nová anketa

Po delší době tu máme opět novou anketu a s ní i vyhodnocení té staré.

Ve staré anketě jste mohli hlasovat, jaké máte připojení. Z celkového počtu 1117 hlasujících, nejvíce hlasovalo pro možnost => 3 Mbit/s 235 (29%) návštěvníků. Výsledek nás velice překvapil, že je tolik návštěvníků s tak vysokým připojením a také to svědčí o tom, že vysokorychlostní internet se v ČR šíří rychle, což je také dobrá zpráva.

Teď k nové anketě. V té se Vás ptáme, proč nebo kvůli čemu navštěvujete hlavní stránku Vokr.com? Hlasovat můžete uprostřed v pravém menu.
Přidal: Kubaiss | Dne: 07.03.2007 | »

Podporujeme Kdenajdu.cz

Podporujeme Kdenajdu.cz

Již delší dobu podporujeme server Kdenajdu.cz, jenž je katalog firem a webových stránek. Do katalogu se můžete zaregistrovat, napsat o svém firmě/webu zběžné informace, vložit kontakty, obrázek, či logo a to vše ZDARMA! Je to skvělá příležitost, jak se zviditelnit a dát o sobě vědět ostatním. Vřele doporučujeme.
Přidal: Vokr | Dne: 01.11.2006 | Kdenajdu.cz »

TeamSpeak Vokr.com

TeamSpeak Vokr.com

Pro návštěvníky Vokr.com máme odedneška vlastní nový TeamSpeak server. Ten původní již nebyl nějakou dobu funkční. Pokud si chcete pokecat o nějaké hře, nebo při hraní multiplayeru hry povídat se spolupráči, nebo i jen tak poklábosit i o něčem jiném než jsou hry, tak můžete využít náš TeamSpeak server.

IP: 213.215.115.93
Přidal: Kubaiss | Dne: 01.11.2006 | TeamSpeak Vokr.com »

TeamSpeak Vokr.com

TeamSpeak Vokr.com

Pro návštěvníky Vokr.com máme odedneška vlastní TeamSpeak server. Pokud si chcete pokecat o nějaké hře, nebo při hraní multiplayeru hry povídat se spolupráči, nebo i jen tak poklábosit i o něčem jiném než jsou hry, tak můžete využít náš TeamSpeak server.
Přidal: Kubaiss | Dne: 18.09.2006 | TeamSpeak Vokr.com »

Nový sponzor - Empei.cz

Nový sponzor - Empei.cz

Dnes se stal novým sponzorem pro Vokr.com kvalitní prodejce MP3 přehrávačů Empei.cz. Může se pochlubit například zárukou 2 roky na veškeré zboží, kompletními manuály v Češtině, zajištění pozáručního servisu, dodání do 3 pracovních dnů, poštovné u všech přehrávačů zdarma, v Brně dovoz zboží k zákazníkovi zdarma. Pokud se budou dařit obchody máme v budoucnu přislíbenou finanční podporu pro Vokr.com! To znamená, že by jste si v budoucnu mohli zahrát o skvělé ceny v naších chystaných ligách a turnajích, nebo se dočkat zkvalitnění služeb a rozšíření webu. Hudba v uších je moderním trendem, který vás doprovází na svých cestách do školy, práce, nebo jen tak se psem na procházku, jistě každého takový malý dárek do kapsy a uší potěší.

Pokud rádi pokecáte o hudbě, kapelách, klipech, tak navštivte také naše fórum se zaběhlým tématem Hudba :)
Přidal: Vokr | Dne: 06.09.2006 | Empei.cz »

Přesun na jiný server

Přesun na jiný server

Nedostupnost Vokr.com od včerejších pozdních hodin do dnešního pozdního odpoledne byla způsobena přesunem na nový server, určen jen pro projekt Vokr.com. Díky tomuto kroku nebude server Vokr.com zatěžován ostatními weby hostovanými společností AbleNet.cz a též případně chyby Vokr.com neohrozí chod dalších webů. Děkujeme za trpělivost a rychlé provedení celé operace (s tím souvisící neprospaná noc) zástupců a techniků firmy AbleNet.cz. V budoucnu by nás měl čekat ještě jeden přesun na silnější linku.
Myslím, že to pro vysvětlení stačí a teď co se děje v zákulisí i na scéně webu:
Přidalo se k nám pár nových redaktorů, mezi nimiž suveréně vede Je-s-ter, který přináší denní novinky ze světa her. Počet z jedné až dvou novinek se zdvojnásobil, takže věřím, že máte z čeho vybírat.
Naše cesta na herní veletrh Games Convention 2006 se nezdařila z časového vytížení během data konání. Za nás zde byl jen Azazen ze sekce Gothic 3. Vstupenky, které jsme měli k dispozici jsme darovali kamarádům z jiných webů a internetových společností, kterým jsme snad udělali radost :) Ale i přesto máme pár exkluzivních materiálů, které vám Azazen přivede již brzy.
Přeji vám příjemné prožití posledních prázdninových dnů.
Přidal: Vokr | Dne: 30.08.2006 | »

Nepříjemný výpadek webu

Nepříjemný výpadek webu

Omlouváme se za dnešní výpadky, které se na web Vokr.com přišly podívat ve velkém počtu. Je to velice nepříjemné jak pro nás - redaktory, tak pro vás - návštěvníky. Příčinu těchto výpadků jsme pravděpodobně vypátrali a pracuje se na jejim odstranění. Ještě jednou se omlouváme za nepříjemné výpadky a promiňte nám ještě možné další výpadky, které pravděpodobně budou až do úplného vyřešení problému.

30.07.2006:
Nepříjemné výpadky jsou již za námi. Přibližně od 22.30 hod. včerejšího dne běží web bez jakýchkoliv výpadků. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Přidal: Kubaiss | Dne: 29.07.2006 | »

Vokr.com hledá překladatele

Vokr.com hledá překladatele

Náš web hledá nové lidi do svého týmu. A to překladatele jakýkoliv textů, ať se jedná o novinky, recenze či preview do češtiny. Co pro to musíte udělat? V podstatě nic. Jen znát nějaký světový jazyk (angličtina, němčina, francouzština, ruština ...), trochu nadání k dobrému literární podání a napsat nám váš zájem na kontaktní mail.
Přidal: Kubaiss | Dne: 14.07.2006 | Odkaz na info »

Vokr.com mediálním sponzorem multiklanu eSuba

Vokr.com mediálním sponzorem multiklanu eSuba

Včera se Vokr.com stal oficiálně mediálním sponzorem Multiklanu eSuba ,který patří mezi jednoho z nejlepších herních Multiklanů v ČR. Budeme vás informovat o dění v tomto Mutlikanu, jeho hlavních změnách a úspěších. Přeji eSubě, aby se ji vedlo stále dobře, dokazovali nejlepší skill a vyhrávali všechny turnaje se ctí. Myslím, že nejen pro jednoho CoD hrače je eSuba vzorem a proto se vyplatí navštěvovat jejich stránky, které jsou aktualizovány novinkách a zajímavými články o progamingu. GL eSuba!
Přidal: Vokr | Dne: 13.07.2006 | Multiklan eSuba »

Včerejší výpadek webu

Včerejší výpadek webu

Omlouváme se za včerejší nepříjemný přibližně 5 hodinový výpadek webu Vokr.com. Bylo to pravděpodobně způsobeno našim forem. Proč to bylo naše forum a proč se to vlastně vůbec stalo, se šetří.
Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.
Přidal: Tým Vokr.com | Dne: 17.06.2006 | »

Výpadky webu a databáze

Výpadky webu a databáze

Omlouváme se za včerejší nepříjemné výpadky webu Vokr.com. Byly způsobeny přesuny serverů naší hostingové společnosti AbleNet.cz. Tyto výpadky dosáhly hranice 15 hodin a bohužel z důvodu změny volání databáze nešly do dnešního poledne novinky.
Nyní by mělo být vše v pořádku, přesto budeme rádi za upozornění na jakékoliv problémy.
Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.
Přidal: Tým Vokr.com | Dne: 14.05.2006 | »

Novinky ze světa her!

Novinky ze světa her!

Dalším velkým krokem Vokr.com jsou odedneška Novinky ze světa her! Abych pravdu řekl, tak jsem se nikdy neměl v plánu, že Vokr.com se rozroste do takové velikosti jak je tomu teď a věřte, že jeho rozsah se rozrůstat bude. Pracujeme na nových věcech a za nedlouho můžete čekat například nové sekce, projekty a novou verzi Vokr.com 2.0. To vše bych nikdy nedokázal díky skvělé partě lidí, říkající si redakce Vokr.com a hlavně díky hlavnímu týmu Vokr.com. Speciální díky PVDmu :)
Ale nyní už k novinkám. Budeme vám přinášet nejzajímavější novinky herního světa. Hlavním redaktorem těchto novinek je Miky, kterého můžete znát ze sekce NFS Most Wanted na Vokr.com. Je kvalitním pisatelem z mnoha zkušenostmi i z jiných serverů. Pro vaši přehlednost a pohodlí je zde také kanál RSS čistě pro novinky ze světa. Novinky ze svěra her naleznete níže (scroll) pod Hlavními novinkami z Vokr.com. Ať se vám novinky ze světa líbí.
Přidal: Vokr | Dne: 08.05.2006 | »

První sponzorování

První sponzorování

Prvním sponzorovaným subjektem se stal pro Vokr.com multigaming klan unknowN illusion. Patří mezi top ČR klanů ve hře Counter – Strike. Budeme pro ně mediálním sponzorem a uvidíme jak do budoucna. Web si zdaleka nevydělává na svůj chod, tak nebudeme peníze dávat nikam jinam, než do rozvoje Vokr.com. Ale vím, že v klanu uNi jsou fajn lidi, takže je nám ctí je sponzorovat. Přejeme jim mnoho úspěchů a nejen na ČR progaming scéně!
Přidal: Vokr | Dne: 07.05.2006 | unknowN illusion »

Vokr.com má své RSS

Vokr.com má své RSS

Po týdenním testování jsme zprovoznili další věc, kterou nám umožňuje redakční systém, na kterém pracujeme a částečně je již v provozu: Vokr.com má své RSS!
Nyní můžete sledovat novinky na Vokr.com, aniž byste potřebovali otevírat web. Nikdy vám nic neunikne a můžete sledovat jen to, co vám vyhovuje (Recenze, Preview, Hlavní novinky nebo Poslední novinky?)
Věřím, že bude vše fungovat jak má. V případě nějakých chyb, budeme rádi, když nás upozorníte.
V Opeře a FF stačí využít obrázku vedle adresy webu v adresním řádku pro zobrazení všech dostupných RSS kanálů. V jiných případech je vám k dispozici odkaz na RSS v menu.
Přidal: PVD | Dne: 29.03.2006 | »

Vokr.com hledá redaktory

Vokr.com hledá redaktory

Náš web se rozrůstá na všechny strany, což nás velice těší. Proto hledáme nové spolupracovníky, pro již zaběhnuté sekce, nové sekce a také pro psaní článků o hrách, o hardwaru či softwaru. Pokud máte někdo zájem, klidně pište, rádi vás přivítáme v našem mladém týmu.
Přidal: Kubaiss | Dne: 20.03.2006 | Odkaz na info »

Redakční systém Vokr.com

Redakční systém Vokr.com

Po týdenním testování a vylaďování detailů jsme dnes spustili skoronovou verzi Vokr.com
Na první pohled si všimnete pouze změny pár detailů v zarovnání okének tu uprostřed. Ovšem změna je velká. Všechny novinky jsou načítány z databáze, jsou roztříděny do kategorií (i proto tu nyní máte filtr novinek), mají trochu přehlednější písmo a hlavně mnohem snazší přidávání pro redaktory.
Věřím, že tímto krokem pocítíte závan novoty a budete očekávat nový design a celou strukturu webu, na čemž se stále pracuje.
Jakékoliv připomínky velmi rádi uvítáme. Testovali jsem pylně, ale nejlepší testování je od vás, návštěvníků.
Let's go New Vokr!!
Přidal: PVD | Dne: 18.03.2006 | »

Spolupráce s Hodnoceniher.cz

Spolupráce s Hodnoceniher.cz

Již delší dobu spolupracujeme s webem HodnoceníHer.cz. Tento web se zabývá průmerným hodnocení her z českých serverů. Sami nás oslovili a psali o našich verdiktech naších recenzí. Nyní když vychází Vokr.com TV, tak o nás poctivě píší. To nás potěšilo a proto jsme se rozhodli navázat spolupráci ve vetším množství linkování.
Přidal: Vokr | Dne: 11.03.2006 | Odkaz na HodnoceniHer.cz »

Spolupráce s Tiscali Games

Spolupráce s Tiscali Games

Náš web Vokr.com začal spolupracovat s Tiscali Games. Jedním z nejobsáhlejších a nejnavštěvovanějších webů v ČR, který přináší informace ze světa her a je znám kvalitním zpracováním a přehledem. Jako i u jiných webů se nám naskytla možnost uveřejňovat výpis týdeních novinek z dění na našem webu Vokr.com. Chtěl bych moc poděkovat za celou redakci i sebe šéfredaktorovi, který nám moc pomohl a byl k nám velmi ochotný. Je vidět že Games Tiscali je v dobrých rukou :)
A mimo poděkování bych vás chtěl upozornit na již pátý díl projektu TISCALI GameShow. Jedná se o Video pořad, díky němuž budou i příležitostní hráči vždy v obraze.
Obsah TISCALI GameShow #5:

¬Trackmania Nations - freewarové závody
¬Vivisector - střílečka podle románu H.G.Wellse
¬MX vs. ATV Unleashed - motokrosové závody
¬GODS: Lands of Infinity - slovenská fantasy RPG
¬Crazy Frog Racer - arkáda se šíleným žabákem
¬Hammer & Sickle - tahová strategie z období studené války

Přidal: Vokr | Dne: 19.02.2006 | Odkaz na Tiscali GameShow »

Nový sponzor

Nový sponzor

PC KLUB - počitačová herna. Herna, která pouze pro Vás vybavila herní počítače s nadupaným hardwarem, které jsou umístěny v upravených prostorách s perfektní atmosférou. K dispozici je Vám například i DVD vypalovačka a bezproblémově přístupné čelní USB sloty. Ceny držíme tak nízko, jak to jen jde. Zaregistrovaní hráči mají samozřejmě výhodné slevy. U baru si také můžete koupit pití a sednout si do koženého křesla a relaxovat.V herně naleznete hry všech žánrů. Od akcí, stříleček, simulárotů a sportovních her po RPG a MMORPG. Jo takhle má vypadat herna:) PC KLUB nám pro začátek poskytl dva servery a to:

¬Call of Duty Vokr.com 10/10 - 81.0.236.112:28910
¬Call of Duty 2 Vokr.com 6/6 - 81.0.236.112:28970

Přidal: Vokr | Dne: 07.02.2006 | Odkaz na hernu »

Reklamní kampaň Vokr.com

Reklamní kampaň Vokr.com

Již delší dobu jsem plánoval začít reklamní kampaně v síti výměnné reklamy Billboard.cz. Jelikož jsme nekomerční web. Vše jde jen pro zviditelnění našeho webu pro ty co nás neznají. A nebo u jiných reklam na konto webu Vokr.com za nějž hradíme náklady. Proto omluvte reklamní plochy na Vokr.com a jeho herních sekcích. Nezměnil jsme se, naopak chceme být vidět a být známější a lepším webem.
Přidal: Vokr | Dne: 05.02.2006 | »

Aktualizována redakce na Vokr.com

Aktualizována redakce na Vokr.com

Na našem webu Vokr.com v poslední době proběhla velká výměna redaktorů. Nějací odešli a další přišli, aby vám přinášeli denně mnoho novinek ze světa her. Doufáme, že s naší prací budete v budoucnu spokojeni.
Přidal: Tým Vokr.com | Dne: 02.02.2006 | Odkaz na redakci »

Fórum Vokr.com

Fórum Vokr.com

Na přání vás a také nás je zde naše Fórum Vokr.com. Takhle dlouhou a klikatou historii neměla žádná sekce ani věc na Vokr.com. Prvně fórum zdržel příchod nového hostingu, pak útoky hackrů přes phpBB forum na server, který neustále brzdili. Ale nakonec se vše vyřešilo a přešli jsme na méně známé fórum, ale je na stejné úrovni jako nejznámější phpBB, dokonce v některých funkcích jej předčí. Přejeme vám příjemnou zábavu a diskuzi. A těšíme se na vás až vás na fóru potkáme.
Přidal: Vokr | Dne: 26.01.2006 | Odkaz na fórum »

Anketa

Anketa

Zdravím, na Vokr.com se to už trochu rozjíždí, ale pořád chyby nejsou dodělány. Dovolili jsme si pro vás vytvořit novou anketu. Dále sekce: Kontakt je stále ve výstavbě a Redakce bude brzy aktualizovaná. V následujicím Hyperlinku najdete odkaz na starší ankety, ve kterých stále můžete hlasovat:)
Přidal: Zippo | Dne: 08.12.2005 | Archív anket »

Redaktor č.22 - Nakor

Redaktor č.22 - Nakor

Jsem rád, že zde mohu přivítat mého dobrého kamaráda Nakora. Jeho přadové číslo je 22, ale to vše se změní asi při aktualizaci redakce, protože někteří u nás skončili pro pasivitu a nedostatek času. Ale Nakor má energie dost, někdy až moc. To dokázal velmi pěkným preview Dark Messiah - Might & Magic a také ho čeká jedna nejmenovaná sekce. Vítej u nás!
Přidal: Vokr | Dne: 07.12.2005 | »

Vokr.com 10GB

Vokr.com 10GB

Je to tady. Vokr.com je 10 „Gigový.“ Díky našemu sponzorovi Ablenet.cz jenž je hostingovým servrem máme mnohem kvalitnější, rychlejší a hlavně pravidelně updatovaný servr. Odedneška začíná Vokr.com opět žít a být aktualizován. O přesun a také společně semnou, zařizováním celého přechodu na jiný servr se postaral Zippo za co mu veliké díky ukázal jaký je, takže máme čest pracovat s někým takovým. Jediným detailem je to, že měl Vokr.com přejít na poddomény, ale naskytl se problém, který se řeší a v blízké době se tak stane a každá sekce bude samostatná. Připravujeme pro vás nové služby, forum, soutěže, no prostě Vokr.com.
Přidal: Vokr | Dne: 25.11.2005 | »

Přechod na jiný hosting

Přechod na jiný hosting

Takže, už dlouho a dlouho plánujeme přejít na jiný hosting, zatím se to prodlužovalo, nebyl čas, nebyl přístup atd.. už se to prodloužilo nejméně o 3 týdny, chtěl bych tímto naznačit, že jsme na to nezapoměli a do konce týdne by to mělo být hotové, tedy doufáme, kdykoli se může něco odehrát.
Přidal: Zippo | Dne: 07.11.2005 | »

Redakce

Redakce

Zdravím, už jsem tu po týdnu a chtěl bych upozornit, že Ronny něco vyvedl s Redakcí, tak ujal jsem se toho a už to zase fachá jako minule a je tam aktualizace z 11.10.05.
Přidal: Zippo | Dne: 31.10.2005 | Odkaz do sekce »

Redaktor č.20 - Zippo

Redaktor č.20 - Zippo

Dneškem se k nám přidává nový redaktor č.20 Zippo. Jeho úkolem bude programování a pomoc se vším možným ohledně webu. Se semnou bude starat o novou sekci na které se začíná pracovat. Jako svůj vstupní příspěvek přidal užitečný java skript. Vítej u nás.
Přidal: Vokr | Dne: 08.10.2005 | Odkaz do sekce »

Redaktor č.21 - MaXmen

Redaktor č.21 - MaXmen

Již delší dobu v záloze je další redaktor č.21 MaXmen. Již mi začal pomáhat s Heroes 5 a v tom bude také pokračovat a dnes pro vás napsal recenzi na Conflict: Global Storm. Bude se semnou a Steve starat o sekci Heroes 4 a nadále psát recenze a preview. Je to také můj klanový FARMER kolega, takže GL Maxi!
Přidal: Vokr | Dne: 08.10.2005 | Odkaz do sekce »

NejHry.cz spolupráce

NejHry.cz spolupráce

Dojednal jsem spolupráci se servrem - Nejhry.cz - Posouváme herní Svět na novou úroveň. Tak tohle je krédo nového herního portálu Nejhry.cz, který je v chodu teprve měsíc. Zatím beží hlavní portál a pár hostovaných fan stránek, ale již brzy budou k vidění jedinečné projekty a technologie, které vyvíjíme. Nepíšeme jen články - vytváříme je. Přijďte se také podívat na www.nejhry.cz. Máte jedinečnou šanci napsat nám, co máte na srdci a vytvořit tak portál podle svých představ. Takže již za několik týdnů...
Přidal: Vokr | Dne: 05.10.2005 | Odkaz na web »

Redaktor č. 19 - Ey-Jay

Redaktor č. 19 - Ey-Jay

Je zde další člen našho týmu. S pořadovým číslem 19 se knám přidal redaktor Ey-Jay, který u nás bude psát články. Jako svůj vstupní příspěvek napsal včerejší zmíněnou recenzi na Blitzkrieg 2. Vítej u nás a ať se ti u nás líbí.
Přidal: Vokr | Dne: 04.10.2005 | Odkaz do sekce »

Nová anketa

Nová anketa

Kvůli práci bychom málem zapoměli na anketu s otázkou kolik je vám let, které se od vytvoření vyhoupla na úctyhodných 552 hlasů a zjistili jsme, že nejvíc našich návštěv má věk okolo 10 - 21 let. Kdo ještě nehlasoval má možnost napravit to v sekci naše ankety. No a jak bývá většinou zvykem, po vyhlášení jedné ankety se na její místo dává nová, tentokrát s otázkou "Jak jste se o nás dozvěděli?". Takže neváhejte a hlasujte!
Přidal: Ronny | Dne: 30.09.2005 | Archív anket »

NOVINKY ZE SVĚTA HER

České husitské RPG hry se dočkáme v roce 2015 - přečteno 5943x

České husitské RPG hry se dočkáme v roce 2015Právě dnes, unikly studiu Warhorse informace o nové připravované hře s námětem husitských válek. Do vývoje této i jiných počítačových her investuje hlavně manželka miliardáře Zdeňka Bakaly, Michaela Maláčová. Studio Warhorse se skládá ze spoustu úspěšných renomovaných počítačových tvůrců, kteří stojí za komerčně úspěšnými tituly jako je Mafia nebo Operace Flashpoint.
Pokračování...

Přidal: Michael Šmahlík | Dne: 03.01.2012 | Zdroj: e15.cz | Celá novinka »

World of Planes útočí na hráče novými screenshoty - přečteno 2359x

World of Planes útočí na hráče novými screenshotyVývojářská společnost Gaijin Entertainment, která je známá svými leteckými simulátory z období druhé světové války, již nějaký ten pátek ve svých dílnách kutí novou online akci v podobě vzdušných bitev "World of Planes". Hra nabídne nespočet leteckých bitev, kde si užijeme oblohu plnou stíhačů a bombardérů.
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 25.12.2011 | Zdroj: ve3d | Celá novinka »

Nový trailer k Zombies Must Die! Santa Christmas - přečteno 2320x

Nový trailer k Zombies Must Die! Santa ChristmasJak vidíte, tak i Zombies Must Die! nám nedá i přes Vánoční svátky trošku klidu. Zombies Must Die! je arkádová RPG hra, která vám umožňuje zabít co nejvíce zombíků, kteří jsou "závislí" jen na vás. Už v průběhu první mise, máte možnost si odemykat nové zbraně, nové postavy a také nové arény, což v jiných hrách tak určitě není. Právě dnes byl zveřejněn Vánoční trailer s názvem Santa Christmas, který nám ukáže záběry z hraní.
Pokračování...

Přidal: V!T0 | Dne: 24.12.2011 | Zdroj: ggmania.com | Celá novinka »

Video návod - jak zlepšit své dovednosti v DotA 2 - přečteno 2264x

Video návod - jak zlepšit své dovednosti v DotA 2Pokud nebudete mít o Vánočních svátcích do čeho píchnout a vlastníte betavezi DotA 2, tak právě jste objevili to pravé. Díky našim zahraničním kolegům, máte konečně šanci stát se tím "nejlepším" hráčem v DotA 2. Zhlédnutím dvou představených videí, máte možnost postřehnout všechna tajemství, které se skrívají v této hře.
Pokračování...

Přidal: V!T0 | Dne: 18.12.2011 | Zdroj: gamersbook.com | Celá novinka »

Nový trailer od Mass Effect 3 - přečteno 2356x

Nový trailer od Mass Effect 3Jistě jste zaznamenali průběh VGA (Video Game Awards) 2011, které se konalo před necelými třemi dny. Také jste mohli spatřit nějaké to videjko od Mass Effect 3 připravované společností BioWare, které bylo na VGA představeno. Pokud vůbec nevíte o co jde, tak právě v tuto chvíli vám nabízíme pro připomenutí první video, které vám třeba z jakýchkoli důvodu uteklo.
Pokračování...

Přidal: V!T0 | Dne: 14.12.2011 | Zdroj: bluesnews.com | Celá novinka »

Xbox Live se zapojuje do vyhledavače YouTube - přečteno 2428x

Xbox Live se zapojuje do vyhledavače YouTubeZatímco Microsoft nabízel pro svůj Xbox 360 své „vymoženosti“ na internetových stránkách, mezitím se ozvali vývojáři PlayStation 3 a Wii sdělili, že nejenom tyto služby, ale i plno jiných využívají už dlouhá léta.
Pokračování...

Přidal: V!T0 | Dne: 14.12.2011 | Zdroj: gamespot.com | Celá novinka »

Služby Square Enix byly hacknuty! - přečteno 2390x

Služby Square Enix byly hacknuty!Seznam herních společností, které byly hacknuty a následně na nich vykonány podvody a krádeže, se rapidně zaplňuje. Tentokrát si hackři, jak se zdá, počíhali na společnost Square Enix, a její členské služby, které po napadení společnost okamžitě pozastavila na dobu neurčitou.
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 14.12.2011 | Zdroj: ve3d | Celá novinka »

Právě vychází nový DLC balíček pro Duke Nukem Forever - přečteno 2699x

Právě vychází nový DLC balíček pro Duke Nukem ForeverDuke Nukem Forever sice nedopadl podle našich představ, ale i tak si tato hra získala početnou skupinů fanoušků, kteří na tuto bláznivou střílečku nedají dopustit. A možná i díky tomu Gearbox právě teď vydávájí svůj nejnovější kousek. Tím je myšlen samozřejmě nový DLC balíček s podtitulem "The Doctor Who Cloned Me".
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 14.12.2011 | Zdroj: ggmania.com | Celá novinka »

Alan Wake byl spatřen na Steamu! - přečteno 2485x

Alan Wake byl spatřen na Steamu!O tom, že se Alan Wake údajně chystá na PC, již nějakou tu dobu víme, ale až do teď to byly pouhé dohady a spekulace. Parta nedočkavých hráčů, totiž našla v registru digitální distribuce Steam, onoho Alana Waka. Znamená to snad, že si hru Alan Wake opravdu zahrajeme na PC platformě?
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 13.12.2011 | Zdroj: VG247,Eurogamer | Celá novinka »

Odhaleny první obrázky ze South Park: The Game - přečteno 2850x

Odhaleny první obrázky ze South Park: The Game Každý, kdo sleduje South Park ví, jak moc Cartman, Stan, Kyle a Kenny milují své videohry, stačí se jen podívat například na "Make Love nebo Not Warcraft". Nyní vývojáři Trey Parker a Matt Stone pracují s THQ a Obsidian Entertaiment, aby postavám ze seriálu vdechli život v nové videohře jednoduše nazvanou South Park: The Game.
Pokračování...

Přidal: Jan Janoud | Dne: 13.12.2011 | Zdroj: cvg.com | Celá novinka »
SPONZOŘI
EA Czech
Xzone.cz herní e-shop
Supergamer.cz - sluchátka, hry a herní příslušenství
PODPORUJEME
nEophyte - intel e-sports club
Lanzone
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Vokr.com na Facebooku   Vokr.com na Twitteru
HOSTING
Kaora.cz
ANKETA
BlueBoard.cz
SPOLUPRÁCE
Tiscali Games - informace ze světa her
EA - Electronic Arts
CD Projekt - Tvůj zdroj informací
PLAYMAN - distributor počítačových her
Fan stránky RTS hry Cossacks a Cossacks 2 v ČR a SR
Průměrné hodnocení her z českých serverů
GamePark.cz
ABCgames.cz
Best Old Games
STATISTIKY

Google Pagerank - www.vokr.comGoogle Pagerank
S-Rank - www.vokr.comS-Rank
JyxoRank - www.vokr.comJyxoRank
Přidej na Seznam
VERZE 1.07
Copyright © 2004-2013 VOKR.COM více podrobností zde» || vokr.cz@tiscali.cz