Vokr.com - Czech game page

NOVINKY
Hlavní novinky (RSS)
Změny webu
Nové sekce
Soutěže
Ze světa her - archív (RSS)
Novinky herních sekcí (RSS)
HERNÍ SEKCE
Aion
Armed Assault
Assassin's Creed
Battlefield
Burnout Paradise
Call of Duty
Command & Conquer
Counter - Strike
Crysis
Dragon Age
FIFA
FlatOut
Gothic
GTA 4
Half-Life 2
Hellgate: London
Hitman
Mafia
Medal of Honor
Mirror´s Edge
Mortal Online
Need for Speed
NHL
Prince of Persia
S.T.A.L.K.E.R.
StarCraft 2
The Godfather: The Game
The Sims
Total War
World of Warcraft
Zaklínač
ARCHIVNÍ SEKCE
Age of Empires 3
Brothers in Arms
Cossacks
El Matador
Enemy Territory: QW
Fire Department
FlatOut
GTA: San Andreas
Heroes 4
Hidden & Dangerous 2
Juiced & Juiced 2
LOTR: BFME
Prey
Rainbow Six
The Movies
Unreal Tournament 3
World in Conflict
INFO
Přehled sekcí
Přidejte se
O HRÁCH A PC
Recenze (RSS)
Recenze Xbox 360 (RSS)
Preview (RSS)
Dojmy (RSS)
Články (RSS)
Rozhovory (RSS)
Vokr.com TV
Hardware (RSS)
VOKR.COM
E-shop
Fórum
TeamSpeak
Podpořte nás
Historie
Redakce
PODPORUJEME
Fractaly
Hudba - The Offspring
Farmers clan
MG


ČLÁNKY

Redakční NEJ - Q3/Q4 2010

Redakční NEJ - Q3/Q4 2010

S každým dalším článkem TOP 10 se objeví nějaká změna. Tentokrát se jedná o změnu pouze dočasnou, neboť Raptor pro tento díl ze sestavy vypadnul. Jinak je vše při starém. Tak jako každý herní podzim, i ten letošní bude narvaný skvělými hrami. Většina z vás ví, že hry, o kterých jsme v minulých dílech psali a ještě nevyšli, již do žádných dalších seznamů nezařazujeme. Alespoň tedy v úvodu zmíním dva kousky, které nám čas na tu podzimní nadílku příjemně zkrátí…jsou jimi dvě toužebná pokračování – Mafia II a StarCraft II. Jinak se nám stále více daří vychytávat věrohodnost slíbených dat vydání a pevně věříme, že někdy trefíme přesně všech deset titulů. Třeba to bude právě teď.
Autor: Satan | Dne: 02.07.2010 | Přečíst »

Reportáž z Game Expo 2010

Reportáž z Game Expo 2010

Vcházím do dveří. Po nahlášení jména, které díkybohu podle plánu je přítomno na seznamu mediálních hostů, dostávám stejně jako zbytek návštěvníků pásek na ruku (nafoukaný zvyk z GamesCOMu, kde jsem chodil ověnčen dvěma visačkami se jménem, tím vzal za své) a zkouším nasát atmosféru místa, kde vzduch ohřívají herní konzole, počítačové sestavy a dech stovek hráčů i objevovatelů nových trendů, kteří se ženou za masovým stimulem typickým pouze pro řekněme poslední půlstoletí: zábavním průmyslem.
Autor: Raptor | Dne: 22.03.2010 | Přečíst »

Reportáž - Mass Effect 2

Reportáž - Mass Effect 2

Na prezentaci Mass Effect 2, která se uskutečnila před vánoci v pražském sídle Electronic Arts jsem se těšil už dlouho dopředu. První Mass Effect se mi totiž hodně líbil a je určitě jednou z těch mnoha povedených her od studia BioWare, na to jak vypadá pokračování, jsem byl tudíž opravdu zvědavý. Zde se s vámi rád podělím o to, co ve mně tato prezentace zanechala, ale hned tady na začátku bych rád poděkoval české Electronic Arts, Sebastianu Chumovi a Jaroslavu Faltusovi za další skvělou prezentaci. Po Dragon Age už druhou, které jsem se mohl zúčastnit.
Autor: Venom | Dne: 04.01.2010 | Přečíst »

Redakční NEJ - Q1/Q2 2010

Redakční NEJ - Q1/Q2 2010

Čas nám zase utekl jako voda a máme tu další, v pořadí již pátý článek TOP 10 redakčního nej. Toto malé výročí jsme zpestřili hlavně kvůli vám. Celý listopad jste totiž měli možnost posílat své tipy, na co že se to v prvním půlroce tohoto roku těšíte. Děkujeme všem za jejich poslané tipy a i těm, co třeba instruktáž nepochopili a posílali desítku svých nejoblíbenějších her obecně… Sestava se z minula nemění a zdá se, že už bude takhle psát natrvalo. Dalších 10 her tu tedy máte, u tří jsme dali na vás a je to jen a jen váš tip, čehož si vážíme. Seznam by mohl být pěkně našlapaný, jenže spousta her, které mají v prvním půlroce 2010 vyjít, se již v minulých dílech tohoto nekonečného seriálu objevilo.
Autor: Satan | Dne: 01.01.2010 | Přečíst NEJ »

Reportáž z Game Developers Session 2009

Reportáž z Game Developers Session 2009

Tak to máme za sebou. Sedmý ročník českého Game Developers Session skončil a nemůžu jinak, než se s vámi podělit o mé dojmy z této povedené akce, která nabídla spousty přednášek a workshopů nejen o hrách, ale i o jejich vývoji, nových technologiích a herní průmyslu vůbec. Informací a poznatků mám plno, takže pojďme do toho.
Autor: Eso | Dne: 11.11.2009 | Přečíst reportáž »

Redakční NEJ - Q1/Q2 2010 - nominace

Redakční NEJ - Q1/Q2 2010 - nominace

Již je to nějaká doba, co se zde na Vokr.com rozjel projekt „TOP 10“. Výběr redaktorů si vytipoval na daný půlrok nejzajímavěji vypadající herní kousky a patřičně je okomentoval. V souvislosti s kladným ohlasem v anketě (mj. hlasujte v nové) začínáme s přípravami dalšího „půlročníku“ o něco dřív a obracíme se tím pádem na Vás a zapojujeme i Vaše touhy a názory ovlivnit závěrečnou desítku. Vyberte si hry, na které chcete znát náš názor a na které se v první pololetí příštího roku těšíte!
Autor: Satan | Dne: 01.11.2009 | Nominujte »

Miss herní scény 2009 - videoreportáž

Miss herní scény 2009 - videoreportáž

V pátek 12. června se v Praze uskutečnil galavečer vyhlášení MISS PROGAMING 2009, kterého jsme se také zúčastnili jako mediální partneři. Z večera jsme vám již přinesli reportáž s fotkami. Nyní následuje videoreportáž, kterou Vám doporučujeme zhlédnout celou od začátku do konce, jelikož večer si neužívali jen missky, ale i reportéři Vokr.com.
Autor: Kubaiss & Raptor | Dne: 26.07.2009 | Zhlédnout »

Miss herní scény 2009 - reportáž

Miss herní scény 2009 - reportáž

Konec školního roku, čtvrtek večer, poslední den dohánění ztraceného a podělaného. Přichází SMSka: „Cuzz, nechces zitra na finale Miss herni sceny do Prahy?“ Pro čtvrteční večer, den před neoficiálním koncem školy a doháněním ztraceného a podělaného dokonalá otázka. Tak jsme jeli. Co jsme viděli a zažili? Čtete ve slohovém útvaru na stránkách Vokr.com ojedinělém – v reportáži :).
Autor: Raptor | Dne: 03.07.2009 | Přečíst »

Redakční NEJ - Q3/Q4 2009

Redakční NEJ - Q3/Q4 2009

Vítáme všechny čtenáře u již čtvrtého „Redakčního NEJ“ - článku o 10 nejzajímavějších hrách, které by vám v následujícím půlroce neměly proklouznout. Čtyřlístek bojovníků se pozměnil, vypadnul Garret a místo něj jsme angažovali hned dva nové spolupracovníky s dušemi gangsterů – Dominicka a Esa. Jako vždy se však můžete těšit na staré dobré tváře a jejich geniální slovní převraty. Abych jen nechválil…seknout se je lidské, neseknout je božské! Bohužel jsme jen lidi, takže i v některých minulých případech jsme neodhadli přesný termín vydání a hra tedy ještě na pulty obchodů nedorazila. Ale kohopak zajímá minulost? Budoucnost je důvod, proč tu jsme. A těch obvyklých 10 důvodů opět podle svého okomentujeme. Zdá se to neuvěřitelné, ale ve výčtu her se neobjevuje žádný původní titul. Náhoda nebo jen další logické vyústění ekonomické krize? Pokud bude mít anketa vpravo optimistický výsledek, jedná se o poslední čistý „Redakční NEJ“.
Autor: Satan | Dne: 01.07.2009 | Přečíst »

Operation Flashpoint: Dragon Rising vs. Armed Assault 2

Operation Flashpoint: Dragon Rising vs. Armed Assault 2

Jak již vypovídá nadpis, tyto dvě hry budou mezi sebou již za nedlouhou dobu na poli herního průmyslu válčit o přízeň hráčského publika, a tudíž i o velké peníze. Kdo nakonec sklidí větší ovace a bude možná i opěvován tak, jako kdysi původní Operace Flashpoint, to můžeme zatím jen hádat. Jisté ale je, že vydání obou her se pomalu, ale jistě blíží a s blížícím se datem vydání nabírají na obrátkách i mediální kampaně obou vývojářských studií, které za těmito kousky stojí. Tomu, kdo alespoň trochu sleduje dění na herní scéně, to jistě neuniklo. Komu snad ano (i když podle mě to snad není ani možné), ten má teď jedinečnou příležitost, jak si doplnit mezery v oboru taktických válečných simulací.
Autor: Eso | Dne: 08.06.2009 | Přečíst »

Miss herní scény 2009

Miss herní scény 2009

Na českém a slovenském internetu odstartoval mimořádný projekt, který je zajímavý jak pro dívky, tak i chlapce hrající počítačové hry. Herní klan Team Legalize společně s partnerem NecroRaisers vyhlásili soutěž o nositelku koruny nejkrásnější hráčky v ČR. Podmínky pro Miss herní scény 2009 jsou jednoduché. Kromě své přirozené krásy a šarmu, musí dotyčná slečna, dáma, žena hrát počítačové hry. Poté již nastupuje pánská strana, která určí vítězku. Více informací o tomto projektu a cenách pro výherkyně naleznete v kompletním článku.
Autor: Vokr | Dne: 30.04.2009 | Miss herní scény 2009 »

Módní výstřelky sezóny 2008

Módní výstřelky sezóny 2008

Ohlížení se zpět na uplynulý rok je sice jedním z klišé herní scény (ono už je i slovo klišé samo o sobě klišé), i tak si to ovšem letos ještě naposledy neodpustím. Ačkoliv se v roce dvoutisícém osmém herní revoluce nekonala, kreativní jedinci vystrkovali růžky docela dost. Vypíchl jsem proto tři hry, které loni určovaly nové herní trendy a zaměřil se na to, proč sakra místo nich všichni kupují páte CoD a nejnovější nexthlen fotbal od EA.
Autor: Raptor | Dne: 08.02.2009 | Přečíst »

Redakční NEJ - Q1/Q2 2009

Redakční NEJ - Q1/Q2 2009

Naplnil se druhý půlrok a máme tu opět naši redakční TOP 10 vyhlídku na půlrok příští. Jak už bývá naším zvykem, redakční čtveřice se podívala na zoubek těm nejočekávanějším hrám a přidala k nim krátký komentář. K překvapení všech zúčastněných se kvarteto redaktorů od minula nezměnilo, což je doufáme ku prospěchu věci.
Autor: Satan | Dne: 01.01.2009 | Přečíst »

Redakční NEJ - Q3/Q4 2008

Redakční NEJ - Q3/Q4 2008

V letošním prvním NEJ jsem se na konci rozplýval, že druhá polovina roku toho přinese hodně. Dá se říct, že v podstatě vlastně jo – Mercenaries 2, Stalker, Brother in Arms a datadisk k WoWku se nám totiž ještě nevylíhly. Holt herní vydavatelé, naštěstí Mercs 2 a BiA už se na nás vyřítí co nevidět. Horší to bude se slibovanými tituly pro toto pololetí – předpovězená mediální masáž kolem Mafie II se rozjela (ale taky už trochu zastavila), na české scéně bylo docela rušno (Illusiony koupili 2K Games) jenže Starcraftu II ani Mafie II se letos nedočkáme.
Autor: Raptor | Dne: 20.07.2008 | Přečíst »

Redakční NEJ - Q1/Q2 2008

Redakční NEJ - Q1/Q2 2008

„Šílený“ herní rok je za námi. Nejlepší tituly poslední doby se nám už povalují na harddiscích a zatěžují všechna jádra procesorů, které máme k dispozici. Loňský rok (2007) si na Vokr.com budeme jako správní herní nadšenci pamatovat ještě dlouho. Mimo jiné taky proto, že jsme se mu věnovali víc než kdy jindy - samozřejmě mluvím o výběru nejlepších herních titulů, který v polovině roku proběhl uvnitř redakce. I přes těžkosti s tvořením článku a ne úplně dokonalý výsledek jsme zůstali u původní myšlenky přinášet podobný článek každý půlrok. Na co se tedy těšit v první půlce nového roku 2008?
Autor: Raptor | Dne: 02.01.2008 | Přečíst »

3. narozeniny Vokr.com

3. narozeniny Vokr.com

Ač se to nezdá, Vokr.com má za sebou již tři roky. Tři roky tvrdé práce a neprospaných nocí. A co se vše událo za tento poslední rok? Napsal jsem krátký článek, kde jsem vyjádřil vše důležité, jak pro mou osobu, tak také pro celou redakci. Díky za vaši přízeň!
Autor: Vokr | Dne: 31.08.2007 | Přečíst článek »

10x redakční NEJ - Q3/Q4 2007

10x redakční NEJ - Q3/Q4 2007

První polovina letošního roku je nenávratně pryč. Z herního pohledu rozhodně nebyla nějak zvlášť přecpaná, ovšem kvalitní kousky přinesla. Úplný začátek se nesl ve znamení strategií C&C: TW a Supreme Commandera, po dlouhém vývoji jsme se konečně dočkali S.T.A.L.K.E.R.a a přifrčel k nám i remake prvního Tomb Raidera nebo třeba graficky nabušený Dirt. Druhá polovina roku - nebo spíš poslední čtvrtletí chcete li -však bývá nejlepšími tituly nahuštěná mnohem víc. O té letošní druhé polovině to platí ve všech směrech. Protože jsme se v ní sami pořádně nemohli zorientovat, proběhla uvnitř naší redakce několikerá hlasování, která měla za účel jediné - zjistit deset nejzajímavějších her druhé poloviny roku 2007. K výsledku jsme se zdárně dopracovali a dokonce máme z desítky určeno i TOP 3. Co tedy stojí následujícího půl roku za pozornost? Čtěte náš výjimečný článek.
Autor: Raptor | Dne: 06.08.2007 | Přečíst článek »

Vokr.com 2. narozeniny webu

Vokr.com 2. narozeniny webu

Vokr.com dnes slaví dva roky svého působení na českém internetu. Připravil jsem pro vás k této příležitosti delší článek o tom, jaký byl vývoj po celé ty dva roky a také něco o mých samotných začátcích.
Hned ze začátku chci poděkovat celému týmu, spíše všem kamarádům, za vše, co jsme do teď už dokázali. Nikdy jsem si nepředstavoval, že dosáhnu takového úspěchu, který předčil mé představy již první rok.
Nyní pozvolna pracujeme na Vokr.com verze 2.0. Nebude se to ovšem týkat jen samotného Vokr.com, ale i mnoha herních sekcí, které určitě potřebují modernizaci. Myšlenky se držíme stále stejné: budeme vše dělat v našem originálním stylu a hlavně nezaprodáme web kvantu reklam, které je s naší návštěvností velmi lehké získat. Budeme i nadále podporovat seriozní projekty, minimálně reklamou. U klanů máme na dlouhou dobu jasno, proto nepodporujeme jiný klan, než jen český herní multiklan eSuba, s nímž máme uzavřenou smlouvu. Přesto děkuji za denní kvanta mailů, které mi neustále chodí.
Na závěr bych chtěl oslovit ty, co by chtěli patřit také do naší skvělé party a rozvíjet s námi váš web. Dobrých lidí není nikdy dost!
Ale nebudu zdržovat, více se dočtete v článku.
Autor: Vokr | Dne: 31.08.2006 | Článek »

SPONZOŘI
EA Czech
Xzone.cz herní e-shop
Supergamer.cz - sluchátka, hry a herní příslušenství
PODPORUJEME
nEophyte - intel e-sports club
Lanzone
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Vokr.com na Facebooku   Vokr.com na Twitteru
HOSTING
Kaora.cz
ANKETA
BlueBoard.cz
SPOLUPRÁCE
Tiscali Games - informace ze světa her
EA - Electronic Arts
CD Projekt - Tvůj zdroj informací
PLAYMAN - distributor počítačových her
Fan stránky RTS hry Cossacks a Cossacks 2 v ČR a SR
Průměrné hodnocení her z českých serverů
GamePark.cz
ABCgames.cz
Best Old Games
STATISTIKY

Google Pagerank - www.vokr.comGoogle Pagerank
S-Rank - www.vokr.comS-Rank
JyxoRank - www.vokr.comJyxoRank
Přidej na Seznam
VERZE 1.07
Copyright © 2004-2013 VOKR.COM více podrobností zde» || vokr.cz@tiscali.cz