Vokr.com - Czech game page

NOVINKY
Hlavní novinky (RSS)
Změny webu
Nové sekce
Soutěže
Ze světa her - archív (RSS)
Novinky herních sekcí (RSS)
HERNÍ SEKCE
Aion
Armed Assault
Assassin's Creed
Battlefield
Burnout Paradise
Call of Duty
Command & Conquer
Counter - Strike
Crysis
Dragon Age
FIFA
FlatOut
Gothic
GTA 4
Half-Life 2
Hellgate: London
Hitman
Mafia
Medal of Honor
Mirror´s Edge
Mortal Online
Need for Speed
NHL
Prince of Persia
S.T.A.L.K.E.R.
StarCraft 2
The Godfather: The Game
The Sims
Total War
World of Warcraft
Zaklínač
ARCHIVNÍ SEKCE
Age of Empires 3
Brothers in Arms
Cossacks
El Matador
Enemy Territory: QW
Fire Department
FlatOut
GTA: San Andreas
Heroes 4
Hidden & Dangerous 2
Juiced & Juiced 2
LOTR: BFME
Prey
Rainbow Six
The Movies
Unreal Tournament 3
World in Conflict
INFO
Přehled sekcí
Přidejte se
O HRÁCH A PC
Recenze (RSS)
Recenze Xbox 360 (RSS)
Preview (RSS)
Dojmy (RSS)
Články (RSS)
Rozhovory (RSS)
Vokr.com TV
Hardware (RSS)
VOKR.COM
E-shop
Fórum
TeamSpeak
Podpořte nás
Historie
Redakce
PODPORUJEME
Fractaly
Hudba - The Offspring
Farmers clan
MG


DOJMY

EA Gameshow 2011: minireport

EA Gameshow 2011: minireport

Včera, tj 8.10.2011 byl v Praze v Klubu SaSaZu uspořádán nultý ročník videoherní výstavy EA Gameshow , na které se měla odehrát prezentace a ukázka Battlefieldu 3, Need for Speed:The Run a Mass Effectu 3 pod taktovkou EA Czech.
Autor: Jupiman | Dne: 09.10.2011 | Přečíst článek »

Dragon Age: Legends

Dragon Age: Legends

Při tvorbě Dragon Age 2 se EA zaměřili i na adaptaci hry pro sociální síť Facebook - Dragon Age: Legends. Díky EA jsem se dostal k plné verzi, tak Vám můžu trochu přiblížit své prozatímní dojmy. Daroval jsem kód i kolegovi HiHimu, jeho komentář se také objeví v následujících dojmech.
Autor: Lukáš | Dne: 14.02.2011 | Přečíst dojmy »

Medal of Honor

Medal of Honor

Slavná válečná série poprvé za jedenáct let své existence opouští kulisy bojišť druhé světové války a přesouvá se do současnosti, do nebezpečných končin Afghánistánu. My jsme měli možnost vyzkoušet multiplayerovou betaverzi hry, která má velké ambice a nyní vám přinášíme exkluzivní dojmy z hraní. Jak si nový MoH v silné konkurenci multiplayerových FPS stojí?
Autor: Eso a Satan | Dne: 12.07.2010 | Přečíst »

Arma 2: Operace Arrowhead

Arma 2: Operace Arrowhead

Pouze pár lidí dostalo šanci zahrát si novinářskou verzi nového českého válečného simulátoru od Bohemia InteractiveArma 2: Operace Arrowhead. My jsme měli tu šanci být jedněmi z nich a přinášíme Vám exklusivní dojmy. Nástupce legendární Operace Flashpoint se tváří ambiciózně, a my máme po dohrání preview verze dojem, že tohle bude opět skvělý herní počin, nesoucí se v duchu slavného předchůdce.
Autor: Eso | Dne: 20.04.2010 | Přečíst »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Poprvé na PC se objeví Battlefieldová odnož Bad Company, která vás zase vezme zpět do válečné vřavy na PC a to v high-end grafice a přijemnými HW nároky. Pokud nejste nováčkem ve světě Battlefieldu, budete se cítit v novém Bad Company jako doma, základní věci v hratelnosti, které Battlefieldu odjakživa patřily, jsou buď stejné, nebo se mírně vylepšily. Pořád jde o nejlepší "simulátor" bojiště, kterým můžete doplnit své herní portfolio jak u PC hráčů, tak konzolistů.
Autor: KUba | Dne: 08.02.2010 | Přečíst »

Operace Flashpoint 2

Operace Flashpoint 2

Jedna ze světlých výjimek mezi většinou her, které na GamesCOMu sice byly ale nemohli jste si je zahrát, byl Flashpoint. Na šest nadupaných PC sestav s posledním buildem Codmasterovského OFP se před stánek Codies stála opravdu pořádně dlouhá fronta, ale odměnou za cca 40 minutové čekání byla možnost si hru na cca 10-15 minut zahrát. I když – odměna jak pro koho.
Autor: Raptor | Dne: 10.09.2009 | Přečíst »

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Joel Schumacher dotáhnul netopýřího muže až na samé komiksové dno a uběhla téměř celá dekáda, než se vrtkavé značky ujal Christopher Nolan a stvořil z jednoho z nejznámějších zástupců DC Comics skutečný hit a vrátil temného rytíře zpátky na výsluní. Nyní je Warnerům hej, Batman je v kurzu a proč by se na vlně úspěchu nesvezl i momentálně finančně se trápící Eidos?
Autor: Satan | Dne: 30.08.2009 | Přečíst dojmy »

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Menší soupis všech mých postřehů z hraní Command & Conquer 4: Tiberian Twilight, který jsme si měli možnost otestovat na komunitní akci CommandCOM v Kolíně nad Rýnem při příležitosti herní výstavy GamesCOM.
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight si toho docela dost půjčil od World Conflictu (třídy), od Warcraftu 3 & Starcraftu (limit jednotek a omezený inventář), ale je to pořad ten C&C jak ho známe, ani už teď mi nechybí budovy apod. Chtělo to změnu, možná ne až tak vyraznou, ale hodnotit budeme až přiští rok na jaře. Nelze měřit už teď.
Autor: KUba | Dne: 25.08.2009 | Dojmy z C&C 4 »

F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R. 2: Project Origin

Dočkali jsme se prací na plnohodnotném druhém dílu, dočkali jsme se Monolithu, dočkali jsme se obligátního názvu s číslovkou, dočkali jsme se kopy videí, dočkali jsme se kopy screenshotů, dočkali jsme se odkladu na letošní únor a nakonec jsme se dočkali i dema. Dočkáme se i strachu?
Autor: Satan | Dne: 24.01.2009 | Přečíst »

Red Alert 3 - dojmy z hraní

Red Alert 3 - dojmy z hraní

Už při zapnutí hry poznáte, že tady není něco v pořádku, ano právě jste zapnuli Red Alert 3 Beta verzi! Menu je až příliš kostrbaté, ano je to beta verze. V betě jak už víte je jenom online hra, tedy je to online beta takže v menu najdete jenom tři položky a to Versus (podpoložka – online), Settings (Nastavení) a Quit. V menu hraje přijemná rock muzika poskládaná z C&C soundtracků, ale Hell March 3 ještě nehledejte, to si pro nás samozřejmě nechali až na plnou verzi.
Autor: KUba | Dne: 28.07.2008 | Pokračovat ve čtení »

Need for Speed: ProStreet

Need for Speed: ProStreet

Tento rok som informácie ohľadne vývoja nového NFS tak nesledoval ako minulý rok, keď mal vyjsť Carbon, hlavne pre menej voľného času, ktorý venujem podobným aktivitám. No i tak mi neušli informácie o tom, že nový NFS: ProStreet by sa mal od posledných dielov dosť odlišovať. Jednak by tu mal byť reálnejší jazdný model, možnosť deštrukcie automobilu a závody by mali byť tzv. "legálne". Mnohí sa tešili, že sa konečne hrateľnosť vráti, podľa nich k najlepšiemu, k piatemu dielu NFS s podtitulom Porsche Unleashed. Aká je ale pravda? Je nový NFS skutočne reálnejší? Neboli reči okolo neuveriteľného modelu deštrukcie trochu prehnané? Môj názor na tieto veci sa dozviete už teraz v mojich dojmoch z PC dema.
Autor: Eriknem | Dne: 06.11.2007 | Přečíst »

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare

Jedna z nejslavnějších FPS této doby, která patří k nejlepším progamingovým hrám. Díky tomu má obrovský zástup fanoušků, rovněž také velkou zodpovědnost. Mluvíme o Call of Duty. Čtvrdý díl se odštěpil od 2. světové války a přenese nás do blízké budoucnosti, kde rusko-arabská armáda hrozí atomovou válkou. Singleplayerové demo Call of Duty 4: Modern Warfare si vyzkoušela skoro celá redakce. A jak se nám první jízda líbila?
Autor: Vokr | Dne: 21.10.2007 | Přečíst dojmy »

Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider Anniversary

Lara Croft je určitě nejznámější hrdinkou herního světa. Úplně přeskočím vyjmenovávání všeho, co už bylo s touto perfektně tvarovanou slečnou vytvořeno, protože to stejně téměř všichni znají, a vrhnu se na věc aktuální, čímž je desáté Lařino výročí. Ne snad že by jí bylo teprve deset, vypadá sice opravdu skvěle ale přeci jenom … ehm zpět pevně na zem a znova. Letošní rok znamená desetileté výročí herní série Tomb Raider. Jako dáreček nám Eidos servíruje remake vůbec prvního dílu tombraiderovské ságy s trefným názvem Anniversary. Aby nám těch pár dní, které zbývají do vydání plné verze, nebylo smutno, vyšlo k Anniversary menší demíčko. Jak se staronový Tomb Raider hraje? Přečtěte si naše postřehy.
Autor: Raptor | Dne: 28.05.2007 | Přečíst »

Colin McRae: DIRT

Colin McRae: DIRT

Když se objevila první ukázka next-gen rally Colin McRea:DIRT, kde byla k vidění grafika poháněná Neon enginem, hráči se nemohli dočkat dalších. Nyní je k mání hratelná ukázka a vy můžete otestovat jak svoje PC, tak křoviska šlehající do očí, bahno až za krkem a štěrk ve vlasech na vlastní kůži. Samozřejmě, pouze pokud to dovolí krvavé HW nároky. Nám dovolily. A jak se nám nový "Colin" líbil?
Autor: Vokr | Dne: 25.05.2007 | Přečíst článek »

Command & Conquer: Tiberium Wars - demo

Command & Conquer: Tiberium Wars - demo

Áno, 312. Presne toľko dní prešlo od ohlásenia vývoja hry Command and Conquer Tiberium wars do vydania singleplayerového dema tejto hry. 26.2.07 sa vo večerných hodinách zbláznila takmer polovica internetu pre jediný cieľ – každý si chcel zahrať nový Command and Conquer čo najskôr.
Autor: Eriknem | Dne: 01.03.2007 | Přečíst »

Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited

V neděli 4. února skončil veřejný beta test Test Drive Unlimited (TDU) a všem šťastlivcům, kteří se ho zúčastnili dnes již při pokusu o spuštění jejich 7 GB velkého mazlíka nasáklého skrz na skrz vysokooktanovým benzínem pouze naskočí hláška o vypršení licence. Ve většině hráčů zanechala účast v testu rozporuplné pocity, ale pojďme si TDU představit zblízka, ať má každý šanci udělat si svůj názor...
Autor: Kdo.vi | Dne: 07.02.2007 | Přečíst »

NFS Carbon - Dojmy z DEMA

NFS Carbon - Dojmy z DEMA

Máme tu druhý den od vydání dema Carbonu a já přicházím se svými dojmy. I přesto, že DEMO na PC nemělo vyjít, tak ho máme zde a je totožné s verzi pro Xbox a PS2. Jak EA zapracovalo na chybách z Most Wanted, nebo se vůbec nic nezměnilo? Více v článku...
Autor: Ronny | Dne: 30.10.2006 | Carbon - Dojmy z DEMA »

Command & Conquer: Tiberium Wars

Command & Conquer: Tiberium Wars

Přinášíme vám první dojmy z velmi očekávané RTS hry Command & Conquer 3: Tiberium Wars, kterou jsme mohli shlédnout na prezentaci na veletrhu v Lipsku. Hru představoval sám producent hry Amer Ajami. Další podrobnosti najdete v článku.
Autor: Azazen | Dne: 18.09.2006 | Přečíst »

S.T.A.L.K.E.R. dojmy z hraní na GC 06

S.T.A.L.K.E.R. dojmy z hraní na GC 06

Jak vypadala hratelná betaverze multiplayeru této velmi atmosférické hry z prostředí postapokalyptického světa? Měl jsem tu možnost usednout za jedno PC ve stánku THQ na letošním veletrhu Games Convention 2006 a vyzkoušet si S.T.A.L.K.E.R.a navlastní kůži. Jak na mě dýchnul a jaké pocity ve mě utkvěly po jeho hraní? Vřele doporučuji přečíst si naše prvních dojmy.
Autor: Azazen | Dne: 03.09.2006 | Článek »

První dojmy - Prey

První dojmy - Prey

Prey už byla očekávaná hra a před hraním jsem si pročetl pár článků a informací o tomto „klonu Dooma“. Byly veskrze pozitivní a já nepůjdu jinou cestou...
Autor: Satan | Dne: 01.07.2006 | Přečíst »

SPONZOŘI
EA Czech
Xzone.cz herní e-shop
Supergamer.cz - sluchátka, hry a herní příslušenství
PODPORUJEME
nEophyte - intel e-sports club
Lanzone
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Vokr.com na Facebooku   Vokr.com na Twitteru
HOSTING
Kaora.cz
ANKETA
BlueBoard.cz
SPOLUPRÁCE
Tiscali Games - informace ze světa her
EA - Electronic Arts
CD Projekt - Tvůj zdroj informací
PLAYMAN - distributor počítačových her
Fan stránky RTS hry Cossacks a Cossacks 2 v ČR a SR
Průměrné hodnocení her z českých serverů
GamePark.cz
ABCgames.cz
Best Old Games
STATISTIKY

Google Pagerank - www.vokr.comGoogle Pagerank
S-Rank - www.vokr.comS-Rank
JyxoRank - www.vokr.comJyxoRank
Přidej na Seznam
VERZE 1.07
Copyright © 2004-2013 VOKR.COM více podrobností zde» || vokr.cz@tiscali.cz