FARMERS! !
FARMERS >>> Trening denně v 18:00 - 19:00 hodin. Fight ! Více na icq.  
FARMERS - Clan of game Quake III Arena
News
Members
Contacts
Guest Book
TOPlist
FARMERS! !

Black Storm
Freeze Hunters -Q3A Clan
FARMERS - Clan of game Quake III Arena
 
SuperGamer.cz - Prodejce ProGaming vybavení
10. listopadu 06
>> Poďme! !

>> Jako prvními slovy bych chtěl uvítat zpět v našem klanu týpka s nickem –Fr-FaNatii :), GL man! !

>>
Včera jsem hráli další CW v TDM proti FH a pohnojili jsme to totalně! Doufám, že všem došlo co jsem jim říkal a že si vzali ponaučení z mého proslovu :D Jinak FH chci pochválit, hráli dobře a dařilo se jim co chtěli. U nás nikoliv, ať jsem se snažil dyrigovat jak to šlo...

>>-Fr- vs. FH 0:2

>>Nynější naše sestava na TDM:


–Fr-Vokr
–Fr-Je5us
–Fr-Mall1cek

–Fr-Jirkay
–Fr-Lord_Helma
–Fr-Fanat1c

–Fr-FaNatii
–Fr-Yumi
–Fr-ButterFly


FARMERS! ! GL!
 
Vokr  
 
4. listopadu 06
>> R1P – odpočívejte v pokoji!

>> Když se něco daří, tak se musí i něco kazit. Radost, že jsme se konečně mohli opět vrátit k TDM, protože konečně FreeZe clany jako FH, r1p si troufli na TDM. O FARMERS mělo zájem pár hráčů, jako nový skiller –Fr-ButterFly, který si to z nás dává nejlépe. Ale přibyli taky lidé jako fr0sty a furri4n. Byli v klanu jeden den a odešli protože FARMERS necampí proti FH (jinak bohužel pro nás 0:2) a to málem ti dva noví bouchli vzteky, že jsem nacampili. Dojemný rozhovor na TeamSpeaku, kdy pronikla inteligence fr0styho komunikací vole, debile, camp a k tomu tón prokalených jater, byl jsem rád, že odešli. Již zprvu však, když jsem je potkal ve hře a jejich 20 minutový výkon v pro-q3dm6 byl camp RA, QD jej to asi nestihnu, protože jsem na RA, beru rail RA, a zabili mě na RA. Dost k smíchu na toho kdo má hubu plnou keců jaký to není skiller a přitom si ho v duelu vodím. Já jsme lama, ale držím hubu na toho kdo mě dává a hraje čestně. Ale zakempení frajírci co si myslí, že když jim někdo řekne, že campí jak luzr, to je ubohost a není jim pomoci. Po vítězném odchodu od nás, přešli do stáje r1p(alů). CL 3den vpoho týpek, ale jak se přiřadili ti dva... Jejich reakce, že se na CW 4v4 bylo první slovo kkt a narážky porovnatelným dětem co kouří již ve školce mi dodalo tolik smíchu, že jsem si myslel, že snad ten den neusnu. Dnes však přišlo odložené CW a první slova, po tom co kickli našeho hráče, kde máte čtvrtého kkti (přitom jim bylo řečeno že ten je náš) , jaká je vaše mapa, aniž by nám dali čas to nějak řešit a domluvit se. Myslet skilleři, myslet a mít ohled k druhým!

>>-hrdě-Fr- vs. r1p 0:2 (bwt, já nebyl ten co řekl bg, naopak, ach ta paměť frosty)

>> Quake 3 Arena je skvělá hra, která se musí umět, camp je styl hry, každý to bere jinak, my to neznáme. Ale aby si kvůli tomu, že někdo umí campit ve třech na RA považoval za to že to umí, je k smíchu. Hrajeme pro zábavu a protože to je Quake 3 Arena, od toho náš recesní název FARMERS. A pro ty co neznají odpověď na to otázku proč se musíš chovat pořád jako nemocný, když nejsi… Užijte si vlastní život, vlastní názory a odpočívejte v pokoji. Mě žádný z r1p(alů) netlačí, over.


>>K dalším CW. Naposledy jsme hráli FreeZe proti Myster. 2:0 pro FARMERS, po první mapě odešli a Sl@cker to chudák odehrál sám, proto má náš respekt:) Chtěl bych se klanu a jeho webu více věnovat, snad mi čas s Vokr.com dovolí.

>>
Proto začnou kamarádi opět tréningy!! Více na icq.


FARMERS! ! GL!
 
Vokr  
28. srpna 06
>>Přes prázdniny není tolik času jako přes školu, i když to zní paradoxně, u většiny lidí to tak je. Proto se omlouvám všem co jsme s němi hráli a prohráli :D že si nepamatuju výsledky a ještě jsem je sem nenapsal.

>>Ale mám zde scela novou novinku. Rozhodli jsme se založit klan a připravovat na novu scénu Quake světa. Budeme hrát také Enemy Territory: Quake Wars. Pokud nevíte o co jde, tak můžu nabídnout sekci na Vokr.com zde.


>>Je nás prozatím 5, plus další 2 členové co neřekli, že do toho půjdou :)
Prozatím to je: CL -Fr-Vokr, -Fr-Je5us, -Fr-LordHelma , -Fr-Jirkay, -Fr-Fanat1c.

FARMERS! ! GL!
 
Vokr  
2. srpna 06
>>Po dovolených se zase ukázali FARMERS na scéně :D. Tady jsou nějaké naše CW.

>> -Fr- vs. RM - FreeZe liga 0:2
>> RM jsou jedními z favoritů FreeZe Ligy na GameParku. Ale i přesto jsme s němi skoro remizovali. Jednu dobu jsme i vedli :D. Ne, je to tím, že FARMERS dlouho nehráli. Ale tak GG hoši.

>> -Fr- vs. FFA - CW 2:0

>> Po dlouhé době jsme dali nějaké normální CW. A aby toho nebylo málo, tak jsme si dalí složení i těch co moc FreeZe nehrajou, nebo nehrajou skoro CW. Složení bylo Vokr, Yumi, Maxmen, Jesus a pak střídal Jetus!us.

>>-Fr- vs. GZL - FreeZe liga 2:0
>> Další zápas v lize. Tady jsme suveréně vyhráli. I když GZL taky umí, to zase nemužu popřít. Ale zvolili špatnou taktiku. Někteři moc čapěli na schodech u LG :D


FARMERS! ! GL!
 
Vokr  
7. června 06
>>Jistě nikomu kdo nás trochu zná neušlo, že jsme se postavili proti neférovosti a lamerskému campování klanu VO - neboli VOlové, který byl bohužel oficiálním multiclanem Vokr.com, dokaď si autor (Zippo) po předchozí dohodě, na základě toho, že mu skoro nikdo od nás s multiklanem VO nepomohl, i když předem věděl, že to bude dělat sám, že je jeho a nebude to tak jak my chceme. No budiž.

>>Nový multiklan pro Vokr.com je na cestě a již nyní patří mezi top 20 v ČR, tak se nechte překvapit. Pro malé vysvětlení a ukázku jak jsme se "bavili" u matche s VOlama )lol to je trosmyslené slovo :D -VO, vůl, lama hh) jsem uploadnul konečně ony dva dema z prvního kola Fr33z3 ligy na GameParku. Prosím sledujte spíše co se děje v textovém poli vlevo nahoře a né jaké pěkné fragy jim dáváme :D

>> Demo - pro-q3dm6 - hádka
>> Demo - q3dm7 -camp

FARMERS! ! GL!
 
Vokr 
2. června 06
>>Včera jsme odehráli 2. kolo ve F33Ze Game Park lize. Hráli jsem ve složení Vokr, MaTriX, Cy8, Jetus!us. Oponentem byl klan e[X]act.

>> Opravdu nepěkný výsledek 1:1 i přes naží útočnou převahu. Dráli jsme mapy q3dm7 - score : 18:14, ospdm6 - score: 15:16 - lol game!, ve které je poslední hráč na posledních půlminutu skoval a my běhali jak zmatení skilleři :D po mapě, kde je. Poté jsem dostal gantletem, poté co hráč vyběhnul zakempený z rohu, taky skill . Měli jsme navíc, ale nervozita udělala svoje a taky jsem vybral mapu co něktěří neznali, sry hoši. Ale musíte trénovat, protože my nejsem to za co nás ostatní mají, ok? A tak zbíráme jen ostudu.

>>Upozorňují, že nyní se kolo nehraje, tak klid :D. Ale spestříme si to nějakým CW. Jinak chce to treningy. Já a MaTriX hrajeme často spolu, a také nový člen Mal1cek, což není špatný skiller. Ale ostatní?? Je5us nemá volný přístup na inet ve večerních hodinách a Jirkay, tomu vyhořela základní deska. Jinak ostatní na to ..

>>Navrhnul jsem Bafreemu, za by se melo udělat ligu jako doopravdovou ligu a bylo by playoff. Kde by se utkaly nakonec ty nej týma a změřili doopravdy síle a né jedním zápasem s každým, myslím si, že to je škoda. Vše se bude řešit po 10. kole, tak mi odpověděl Bafree. Pokud nebude odehrávání zápasu probíhat, jak by mělo a klany na to budou kašlat s play off se můžeme rozloučit. Ale .. FARMERS! ! odehrají vše a snad to bude lepší a lepší, tak GL!
 
Vokr 

30. května 06
>>Včera jsme odehráli první zápas v lize. Ale nevím zda se to dalo nazvat zápas. Takovouhle nefér hru a lamařinu jsem ještě nevidel! Hráli jsem ve složení Vokr, MaTriX,Jirkay,Jetus!us. Prosi klanu VO - Virtual Owners. Asi po 3 minutách je Jirkaymu sekl inet a nepřipojil se, po dobu timeoutu, když jsem to řešil s Bafreem, timeout vypršel a zabíjeli mě jak jsem psal a srali na nás. Celou hru jsem jenom nadával a prostestoval, že to chci odehrát znova 4v4. Ale co VO vyhrávalo s Anglem = Hiticim v čele, tak se není čemu divit. To byl v DM6, pak přišla jejich mapa DM7. Ale takovýhle camp jsem neviděl přisahám v žádném Counter - Striku, nikde! Totálni boroci co tohle předvedli a málem jetě dostali. Nejsmutnější na tom je, že VO, byl oficiální multiclan od Vokr.com a to jak se zachoval jeho správce (teďka už i majitel) Zippo mě uplně nasralo nejvíce. To není o skillu ,ale o vyjebanosti celého klanu. Je to jen hra, je to jen liga, ale hrajou ji lidi at ihle se jako lidi nechovali.

>> Po skončení 0:2 pro ně, Jetus!us prohlásil větu. Musíme se naučit kempovat, tak se vyhrávají zápasy, ale jak tak vidím, tak tomu bohužel je. Hraju Q3A kvůli toho, že to není lamerská hra, je originální, rychlá a campeři v ní nemají šanci. Ale teďka vidím, že VO do toho přineslo nový rozměr a campiče požád v Q3A žijí dál...

>>Byl to první zápas, nová zkušnost a teďka víme jak na ty hajzly. V životě jsem nebyl veřejně sprostý na webu, nebyl ani důvod, tohle je už moc toto. VO - jsou novodibí ubožáci co hrajou ja šestileté děti! GL FARMERS! ! - Time of toleration to some clans is over!

 
Vokr 

28. května 06
>>Na českém herním serveru GamePark se pořádá FreeZe liga, za kterou děkujeme B@freemu! I když jsme se přihlásili pozdě, tak nám vyhověl, zač mu děkumeme podruhé :) Náš Freeze sqoad na ligu je- Vokr, MaTriX,Je5us, Jirkay, Cy8,Jetus!us. Tímto chci upozornit, že jmenovaní mají být co nejvíce online na icq a snažit se hrát jak to umíme! A taky chci přivítat nové členy samozřejmě :)Treningy budou taky na probráni taktiky! Je to na vás, jinak končím jakékoliv aktivity, protože to pak nemá cenu! Tak GL FARMERS! !

 
Vokr 

18. dubna 06
>>Dnes jsme po dlouhé době hráli 4v4 TDM CW. Protívníkem byl jeden z dobrých klanů a to ChM - Chrome-Maniacs. Musím FARMERS pochválit hráli pěkně. Náš TDM sqoad byl - Vokr, Je5us, Lord_Helma, Cy8. Ale ChM provázely lagy, tak jsem musel dávat timeout, i když by to měli oni ve svém zájmu. Nakonec jsme to dohráli 3v3 a výsledek je 126:80 - screenshot. Jen tak dále FARMERS! !

 
Vokr 

17. dubna 06
>>Tak včera jsme si v CW spravili trochu čest. Hráli jsme s klanem NoG. Sice jsme hráli jen Freez, ale i tak to šlo. Výsledek skončil 39:26 - screenshot.

>>Také hledáme hráče do klanu. Chceme vytvořit kvalitní Freez a TDM squad. Kdo má zájem, tak ať napíše do GB a já ho pak testnu :) GL FARMERS

>>Tak jsem nám to tady malinko vylepšil. Už jdou všechny odkaze v menu. takře se můžete podívat na naší galerii ve které naleznete naše obrázky, které natípal DarthKiri. A také sekce members je aktuální a přibyly nějaké fotky :D. A nakonec jsem vyměnil bannery s klanem Brain of Hazzard, kde je náš bývalý člen Conky.

 
Vokr 

15. dubna 06
>>Naše comeback CW se příliš nevydařilo. To je tak jak se hraje CW narychlo a sebere se kdo jen může a třeba daný mod ani nehraje. Podcenil jsem MaXmena a Lorda_Helmu s pro mě neznámým klanem lethaL. Nešlo o vyrovnanou hru, ale o naše chyby, které kdyby nebyly, tak jsme vyhráli. Sice jsem měl score skoro o 50 procent více než naši dalši FARMŘI, ale také jsem chyboval. Snad jsme přišli na další věci, které už při dalších CWs nebudeme opakovat. Výsledek ve Freez modu skončil 21:24. Sklamali jste FARMERS:)

>>Včera bych zapoměl přivítat zpět u nás Lorda_Helmu.

>>Jako takovou spestřující novinkou je trailer na moje první Frag Movie. Má 44MB a délku 2:27 min. A je v hoší kvalitě, než bude finální celé movie. Stahovat můžete zde.

 
Vokr 

14. dubna 06
>>Jsme tady! :-D Neměl jsem čas na klan, tak všem sry. Ale odehráli jsme pár CWs. Najdete je v pravém menu. Vypadá to, že nám ChM dávají na frak, ale je to vždy vyrovnána hra a výsledek tak o pár bodů.

>>Změny v klanu jsou docela podstatné. Přišli noví a zase odešli. Ale hlavními změnami jsou že DarthKiri je zpět a Conky odešel:( a hraje jinde. Dalšími novými posilami jsou HUNT3R a skiller Yumi.

>> Přidal jsem výpis všech CW co jsme hráli. Více v menu Clan Wars. V blízké době spustím pár nových věcí na webu. Konečně se FARMERS dočkají :-D. GL!
>> Tím bych chtěl poprosit membery, aby nahrávali dema. Pak je hodím na web.

 
Vokr 

5. ledna 06
>>Přeju všem FARMERŮM vše nej do nového roku a GL. Až najdu trochu času, rozdělím slibovaně týmy a budeme snad hrát častěji.

>>Jinak k turnaji na GameZone. Domluvili jsme si termíny a všechno. Právě ten den Jesusův brácha obsadil PC a nepustil ho tam asi dvy týdny, možná více. Dostal za to taky pěkně pár nepěkných slov. Dodáme jen že se nám zvětšil skill. Teďka to jen potvrdit..

>> Update: včera odehral Majk a Sovat přátelak s klanem NW23, skončilo to prohrou. Ale do nového roku máme již nové CW s klanem (HQ) HeadQuater. CW se hrálo ve FreeZu. Hrál jsem já Vokr a Conky 2v2 a vyhráli jsme 31:24. GL FARMERS

 
Vokr 

25. října 05
>> Žijeme!! Ano je to tak hh. Škola si vzala svou krvavou obět a to většinu času pro mnoho z nás. Pro to nás opustili Conky, DarthKiri, Fana1c (ale možná se vráti hh), další se neozvali a nebo nemjí přístup na inet. Ale klanový stůj je pro ně vždy připraven!

>> Ale také se k nám opět přidali další. Novými playery jsou, na FreeZe M4jk, KillerCZ a SpaZZe. na TDM Fanatii GL boys!

>> Dočkali jsme se konečně cw s NW23, ale zase jsme prohráli 1:0, ale byla to chyba týmu, že nehral tak dlouho..


>>
Jako hlavní novinkou dneška je to že se náš klan bude účastnit a bojovat v Q3A GZ turnaji qu4k0r'z s4bB47h. Jedná se o 2v2 turnaj. A budeme hrát já Vokr a Je5us. Přejte nám GL!

>>V blízké době chystám také nějaký upload.

 
Vokr 

20. srpna 05
>> Přidal jsem další info o memberech. První je o maXmenovi. U něj jsem přidal také fotku.
A další zprávou je, že D4rk se rozhodl u nás skončit z důvodu nedostatku času. Těšilo nás a neradi se loučíme, ale je to D4rkova volba. Taky z toho nebyl nadšený,

>> Ale také se k nám přidal další Quakery a to známý pod nickem IC, ale u nás je to Kedud.
A dále Strongera. Vítejte u nás...

>> Dále. Měli jsme hrát CW s klanem NW23, domlouvali jsme se už potřetí, ale opět nedorazili. Nemají to moc organizované. Takže zase nic..

CW
>>
>> Hráli jsme také další dva cw a to s klanem PBD. Skončilo to 2:0.
>> Jako další byla cw v modu FreeZe. Htáli jsme s klanem - [PE] a dopadlo to 0:2.
>>Dále pak s klanem eLected! -ect a to dopadlo 2:1.

>> Jinak na treningu bylo asi 6 lidí což mě potěšilo. Až na to že pak všichni zmizeli, přišel nějaký klan že chce dát cw a některým :( se nechtělo. Pokud to bude pravidlem, tak se tešte hh... GL!

>>To byli novin
ky za poslední dobu, ale v klanu proběhnou určité změny a reorganizace.

 
Vokr 
7. srpna 05
>>Zdravím všechny. Jsme tady a plní síly hh. Skončila klanová dovolená a FARMEŘI by měli být už online.

>>
Ale i přesto jsme stihli dvě prohry. Já jsem hrál prvně duel s klanem eXplode - exL. A skončilo to 0:2 a pak Jes5s a Jetus!us hráli 2v2 a taky to dopadlo 0:2. Jn to je tak když se netrenuje. Ale..

>> Odedneška začíná pro FARMERY vojna. Trening je každý den v 8. Takže tam chci vidět co nejvíce lidí. Nebudu tolerovat flegmatický přístup a výmluvy. Jsem taky proto CL aby to vedl ne hh. GL FARMERS! !
 
Vokr 
18. července 05
>>Tak membeři mi posílají svoje fotky, tak se můžete podívat na Conkyho a Lachtyho v members.
 
Vokr 
17. července 05
>>Dnes jsem zprovoznil sekce Members, Contacts a Guest Book. Zde nás můžete kontaktovat například na Clan War:) Info v Members není uplné, protože všichni nejsou online. Všechno přibude, stejně jako další sekce na webu za brzký čas. Také jsem přidal ikonku srvru Vokr.com na kterém jsou naše stránky clanu, i když jsou moje, ale nevadí, to se sluší a patří :) hh GL FARMERS! !
 
Vokr 
16. července 05
>>Tak CW s plánovaným klanem NW23 se nakonala. Hráči, jako i většina jiných, jsou na dovolené. Takže by to byla CW 6 vs 1 hh. Takže termín je přesunut na dobu neurčitou až budou v počtu 4v4.

>> Jako náhradní CW jsem domluvil s klanem Gangsters - Gs. Hrali jsme 2v2. Prvně já Vokr a první hru Fanat1k a v druhé, protože odjížděl na dovolenou:), tak ho vystřídal Jetus!us. Docela mě překvapil hral dobře a zlepšil se, chválím ho. Zpočátku druhé mapy jsme se drželi vyrovnaně, ale pak už nám jen odbíhali. Tak že opět prohra 0:2 a nové zkušenosti.

>> Co se týče treningu, který byl povinny, tak se zůčastnili opravdu všichni co mohli, nebo se na druhý den omluvili a byl další náhradní, což mě těší!
 
Vokr 
14. července 05
>>Další informace o nás. Dohrávka s PC dopadla tak že nebyli schopni se domluvit na tom že dohrajemi minulou hru,takže výsledek je 1:1.

>> Deska hrajeme v 19:00 další CW. Tak nám přejte GL!

>> Dneska je také povidnný dvouhodinový trening! ! ! !
 
Vokr 
12. července 05
>>Tak dneska jsem odehrali CW s klanem Cyber Storm - cys. Hráli jsme 2v2, já Vokr a Je5us. Prohráli jsme 2:0. Hrály se mapy ztn3dm1 a q3dm6. Cys byli velmi dobře sehraní a na nás jako nováčky dost dobří, takže další prohra. Ale nabarili jsme další zkušenosti. Alespoň já.

>>Dnes nás čeká dohrávka odvety 2v2 s klanem Pussy Cats - PC. Včera to kvůli problémum skotnčilo 1:1, takže dneska v 18:00 nás čeká dohrávka. Hraju já Vokr a Fanat1c. Za orvní a kolo, kdy jsem dopadl kvůli připojení, mě zastoupil Je5us a je vidět, že se jim vedlo dobře. Dohrávka odvety se hraje v ospdm6. GL FARMERS! !
 
Vokr 
11. července 05
>>Spuštím nový web klanu FARMERS, který se opět udal k životu. Posbíral jsem super patu dalších 10 Quakerů a opět jsme vytvořilu klan jak se patří. Sice ne v plném počtu 11 Quakerů, ale hrajeme denně a prozatím se sehráváme. Ale již máme na kontě pár výher a proher. FARMERS nabídku na ClanWar neodmítají! Pro neznalce hrajeme néjen TDM, ale také ClanArenu, FreeZe Taq mody a samozřejmě Tourney (duely). Přeju všem FAMERS Good Luck !
 
Vokr 
FARMERS - Clan of game Quake III Arena
  Fr vs. FH 0:2
  Fr vs. r1p 0:2
  Fr vs. FH 2:0
  Fr vs. MS 2:0
 Fr vs. eXt1:1
 Fr vs. VO0:2
 Fr vs. ChM1:0
 Fr vs. NoG1:0
 Fr vs. LHL0:1
 
Vokr.com -Czech game page
FARMERS - Clan of game Quake III Arena
Vokr PortFolio